Yazı Yazarak Para Kazanmak için YAZİTÖR Olun.

“Hayatımın En Endişeli Günleri başlamıştı. Evliliğimizin ilk yıl dönümü sonrasında oturdum ve düşündüm Şaka Bitti. Gerçekten sorumluluğum omuzlarımdaki ağırlığını hissediyordum. Evlilik, çocuk, hayat şartları.. bir şeyler  yapmam gerekiyor dedim kendi kendime…”

 

“Evet eşim çalışıyordu ama ben evden çalışmak ve düzenli gelir elde etmek için arayış içerisindeydim. İnternetten bir takım şeylere bakıyordum ama önümde doğru dürüst bir rehber olmadığı için ister inanın ister inanmayın daha çok zaman ve vakit kaybetmekteydim.

 

Daha sonra bir arkadaşım bana “sen daha yeni başlıyorsun, nette çok dağılma, vaktini boşa harcarsın” dedi. Gerçektende öyleydi. Ve bana başlangıç için yapmam gerekenleri öğretti. Evet kolaydı ve dediklerini uyguladım VE ŞİMDİ Günde sadece ortalama  45 DK(bazı günler hiç bakmıyorum bazen 1-2 saat çalışıyorum kafama göre)  çalışarak kısa sürede kazanmaya başladım  ve bana göre çok iyi bir gelir elde ediyorum. İŞTE DEKONTLARIM..

 

 

Evet Şimdi Arkadaşımın bana öğrettiği şeyleri Yazitör STARTER adı altında anlatarak herkese bu işi öğretiyor. Konu hakkındaki hazırladığı VİDEO ve bilgiler aşağıda.. Artık bir yazitör olarak kendi işimin patronuyum.Benden bu kadar hoşcakalın. Fatma..

 

Ev Hanımları, Emekliler, Öğrenciler v.s uzatmaya gerek yok herkes yapabilir

 

Yapacağınız Yazı Yazmak Kadar Kolay Bir iş..

 

Evden İnternetten Yazı Yazarak Para Kazanmak İstemezmisiniz?

 

İŞTE Yazitör STARTER Eğitimiyle hemen başlayabilirsiniz

 

Yazitör STARTER Neler içeriyor;

 

*İçerisinde bulunan digital döküm ile

 

*Adım adım yazı yazarak para kazanmak nasıl olunur   anlatım ve uygulamaları

*Site-blog açımı,reklamlar-reklam yerleşimi

 

*Basit kolay anlaşılır ,düzenli şekilde elinizin altında bulunacak bir sunum

 

*BONUSLAR ve ipuçları ve daha fazlası..

 

 

% 100 Memnuniyet Garantisi ve har zaman destek verilmektedir.

Aslında Yazitör Starter  E book Eğitimini 89 tl vermeyi düşmekteydim ama gerçekten elinizin altında düzenli bir rehber olsun ve güvenilir şekilde para kazanmaya çalışan insanlara destek maksadıyla indirim yaparak ufak bir ücrete indirdim.

Kısa Süreliğine

39 TL + kdv

Yazitör STARTER Satın Almak için TIKLAYINIZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Yazitör Nedir?

Temel internet ve bilişim bilgilerini kullanarak yazı yazma kabiliyetini kazanca dönüştüren kişidir.

Neden Yazitör denkmektedir?Yapılan işin %90 yazı yazmak olduğu için bu ad verilmektedir.

 

Yazitör STARTER Nedir?

Yazitörlük işi için başlangıç eğitim setidir. Yani yazı yazarak para kazanmaktan bahsediyoruz ama nereye yazı yazılacak? hangi konularda yazı yazılacak? Bu yazıları bize kim verecek? gibi akılda kalan sorulara cevabı Yazitör Starter Eğitimi ile bulacaksınız.

 

Ödemeler Nasıl Olacak?

Öncelikle belirtelimki bu işte kendi işinizin patronusunuz yani işi kendi adınıza yapıyorsunuz. Ödemeleri de kendi adınıza banka hesap numarasına her ay düzenli şekilde alıyorsunuz.

 

Ödemeyi kim yapacak?

Ödemeler, GOOGLE, bildiğiniz bu internet arama motoru olan Google tarafından yapılacak.

Hatırlarsınız öğretmenlerimiz ilköğretim ve ortaöğretim yıllarında kompozisyon yazdırıyordu, aslında bu çok önemli bir şey, siz cümlelerinizle hayata bir ürün sunuyorsunuz, bir sanat yapıyorsunuz. Örneğin bir yemek tarifi bile yazsanız hayat sizden birşeyler kazanıyor.

Evet işte GOOGLE da tüm dünyada ve ülkemizde hemen herkesin tercih ettiği, bulmak istediğimiz herşeyi üzerinde aradığımız google ,sizin bu ürününüzü yani cümlelerinizin hecelerinizin değerini veriyor.İnternette ürettiğiniz yazılar, görseller tüm içerik google ın bilgi dağarcığına giriyor ve İnsanlar da arama yaptıkları zaman bunlara ulaşabiliyorlar.

İşte Google da bu içeriklerin karşılıklarını nakit olarak banka hesabımıza yatırıyor.Nasıl? Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konun detayı anlatılmaktadır.

 

Kısa Süreliğine

39 TL + kdv

 

 

Yazitör STARTER Satın Almak için TIKLAYINIZ

 


Yazitör STARTER bir sefer aldıktan sonra ömür boyu size para kazandıracaktır. Herhangi bir sorunuzda teknik destek tarafımdan verilecek.

30 thoughts on “Yazı Yazarak Para Kazanmak için YAZİTÖR Olun.

  1. ben bu işi yapmak istiyorum ve gerçekten çok acil ihtiyacım var eger bana ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

  2. Merhaba:) Admin detaylı bilgi vererek setin içeriği ile ilgili bilgi vermiş olacaksınız bunu anlıyorum fakat yine bunun çok fazla dışına çıkmadan aşamalarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Seti aldık ve okuyup öğrendikten sonra tekrar bir ödeme yapıp birşey almamıza gerek kalmayacak değil mi? Ayrıca yazılan yazılarla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşama durumumuz olmaz sanırım değil mi?

    1. Yazitör Starter dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve kalmayacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir