Yazitör Nedir?

Yazitör olmak bir meslek haline gelmiştir.Yazitörlük le editörlük ve diğer yazarlıkla alakalı meslekler karıştırılmaktadır.

 

Diyelim bir dergide veya bir internet sitesinde editörsünüz bu ne iş yapar;

1) EDİTÖR YAZAR DEĞİL dir. Yani editörler yazı yazmaz. Editör yazarların yazılarını, piyasayı, sitenin veya derginin konumu, okuyucuları , onların kaznımlarını herşeyi düzenleyerek organizasyon yapan kişidir.

 

2-) Yazar ise köşe yazarlarından bildiğimiz üzere gazetelerden gördüğümüz köşelerinde kendi mesleği yahut hobisi ile alakalı yazılar yazan kişilerdir. Örneğin Sergen Yalçık Futbolla ilgili yazar, Siyasi bir isim siyaetle ilgili yazar.

 

O yüzden kavram kargaşası yaşamayalım. Daha ordinary yani bizler gelir kaznmaya çalışan, ek iş yapmak isteyen, normal iş gibi para kaznmak isteyen daha normal insanlara göre olan bir iş daha doğrusu böyle bir kısıtlamadan yapmadan HERKESİN yapabileceği bir iştir YAZİTÖR olmak. Neden kısıtlamamak lazım çünkü bir yazitör aylık 1000 tl de kaznabilir 100 bin tlde bu yazitörün çalışmasına kabiliyetine kendini geliştirmesi bağlıdır.

 

Güzel yanı herkes yapabilir; başkasının elinden tutmasına gerek yoktur kendi iç dinamizmini aklını kabiyetlierini ortaya dökebileceği KENDİ KENDİNİN ELİNDEN TUTABİLECEĞİ bir iştir.

 

Yazitör olupda ne kadar kaznanlar vardır.Evet Yazitör Starter da Eğitim veren ve şu an için düzenli tek kaynak olarak anlatan arkadaşımız 10 bin sınırlarında yine İnternette dekontlarını aylık yayınlayan bildiğimiz Fatma Hanım 1200-1500 tl arası kazanmakta yazitör olarak.

Tabiki bir çok kişi verilerini internete dökmemekte ama şahsen bildiğim 55 bin tl kazananda var.

 

Herneyse  Sizde Yazitör olup hemen kazanmaya başlamanız tavsiyedir. Sitemizde bir çok evden iş imkanı anlatılmaktadır ama Yazitör Starter a güvenirlilik ve memnuniyet garantisi vermekteyiz. Diğer işlerde böyle bir not düşmedik sorumlulakta kabul etmemekteyiz Sadece gerçekten güvenilir bulduklarımıza EVDEYAPILCAK İŞLER NET GÜVEN OYU vewrmiştir diye not düşüyorum

Yazitör Olmak için sayfamız bakın–>

Yazitör Starter

 

3 thoughts on “Yazitör Nedir?

  1. detaylı bir bilgi için yazıtörün ne yapması gerektiğini kısaca mail atarmısınız bu yazıtörü aldıktasn sonra iş bulmada yardımcı olacakmısınız teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir