Yetenek sizsiziniz yarışma başvurusu

Acun medya tarafından organize edilen Yetenek sizsiniz yarışması bütün hızı ile devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında seçmeler yapılıyor ve yarışmacılar ekranlar karşısında yeteneklerini sergiliyorlar. Jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ersin Yenerler’in yaptığı yarışma, eğlenceli dakikalarla Star Tv ekranlarında boy gösteriyor. Geçtiğimiz sene Sergen Yalçın’ın da jüri üyesi olduğu yetenek sizsiniz Türkiye, bu yıl Eser Yenerler ile devam ediyor. Türkiye’nin en büyük yeteneğinin arandığı yarışmada, birbirinden ilginç yarışmacılarda bulunuyor.

Hem çok eğlenceli, hem de izlerken doyamadığınız bu yarışma için seçmeler devam ediyor. Eğer siz de yeteneğinizi sergilemek istiyorsanız yetenek sizsiniz yarışma başvurusu 2013 yazımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Başvuruda bulunmak isteyenler acunn.com sitesinden başvuru formunu doldurarak yarışmada yer alma şansı yakalayabilirler.

Ekranlarda izlenme rekorları kıran yetenek sizsiniz yarışması, Türkiye’nin yeteneğini aramaya devam ediyor. Acun medya ekibi aracılığı ile izleyicilere sunulan bu yarışma, birinci olana da büyük bir ödül vaat ediyor. Belki de Türkiye’nin yeteneği sizsinizdir. Belki de bu yazıyı okurken aklınızdan bile geçirmediğiniz başvuru formunu doldurmak için harekete geçersiniz kim bilir. Yarışmaya başvuru yaparken kesinlikle yanlış bilgi vermekten sakının. Çünkü Acun medya bu konuda oldukça titiz çalışıyor. Başvurunuzu gönderdikten sonra, değerlendirme sürecinden geçiyor ve eğer uygun bulunursa iletişim numaranız ile aranıyorsunuz. Bulunduğunuz ilde yapılacak olan seçme için davet ediliyorsunuz ve yeteneğinizi sergilemek için fırsat ayağınıza gelmiş oluyor. Hemen başvuruda bulunmak için acunn.com adresini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir