Yıldızı parlayacak iş fikirleri

Yeni ve para kazandıracak iş fikirleri 2013 arayanlar için hazırladığımız makalemize hoşgeldiniz. Günümüzde birbirinden kazançlı pek çok iş fikri bulunuyor. Malum, hayat şartları git gide zorlaşıyor ve bu duruma son vermek isteyenlere yeni kapılar aralanıyor. Eğer belli bir miktar sermayeniz var ise, yeni iş fikirlerini hayata geçirmenin zamanı geldi. İş yapmayı düşünenler haberimizi okumadan faaliyete geçmesinler. Çünkü yıldızı parlayacak iş fikirleri size tahmininizden çok daha iyi kazanç sağlayabilir. Birazdan sıralayacağımız iş fikirleri yatırımcılarına çok para kazandıracak gibi görünüyor. İşte sizlere birbirinden farklı iş fikirleri:

SAĞLIKLI YAŞAM VE ZAYIFLAMA: Son yılların hızla büyüyen pazarlarından biri olan sağlıklı yaşam, herkesi ilgilendiren bir konu olduğu için iyi bir gelir kaynağıdır. Özellikle kadınlar için bir hedef kitlesidir.. Uzmanlarca belirlenen ve önümüzdeki 5 yıl içinde bu pazarın 1 trilyon dolara ulaşacağı söyleniyor.

ORTA GÜZELLİK MERKEZİ: Öncülüğünü Tülay Akvadar’ın yaptığı orta güzellik merkezi, şuanda Türkiye’de inanılmaz bir rekora imza atıyor. Franchise sistemi ile büyüyen bu pazar elinde yüklü sermayesi olanlar için mükemmel bir iş fikridir. Aylık kazancının 30 bin dolar olduğu söyleniyor.

SİGARAYLA TERAPİ SAVAŞI: Sağlıklı yaşamın bilincinde olan ve sigarayı bırakmak isteyenler için kesin bir çözüm kaynağı olan bu pazar gittikçe büyüyor. Yeni girişimcilerin adresi olarak ülkemizde kendine bir yer edindi. Sigarayı bıraktırmak için terapilerin yanında, bitkisel ilaçlarla da hizmet veriliyor.

ÖZEL GÜNLERDE  ÇİKOLATA VE MEYVE ÇİÇEKLERİ: Özel günlerde klasik hediyelerden sıkılanlar için tek adres olmayı başaran bu pazar da hızla ilerlemeye devam ediyor. Modern bir görünüme sahip bu tasarım, çiçek görünümünde meyve sepeti ile göz dolduruyor. Bu girişim tüketici tarafından oldukça rağbet görüyor.

BİR YUDUM HİJYENİK SU İÇİN: Son yıllarda hijyenik ürünlere olan rağbet oldukça arttı. Hemen hemen herkesin evinde damacana suyun dışında su arıtma cihazlarını görmek mümkün. Sağlıklı bir yaşam adına içme suyunu arıtmadan içenlerin sayısı da günden güne artıyor. Bu alanda girişimciler için iyi bir gelir kapısı oluyor.

FATURA ÖDEME NOKTASI: Daha önceleri saatlerce fatura kuyruklarında beklemek zorunda olan tüketici, şimdilerde fatura ödeme noktalarından hiç beklemeden işlemini yaptırabiliyor. Uygun bir yerde fatura ödeme noktası açmak en iyi iş fikirlerinden biridir.

5 BOYUTLU SİNEMA: Son yılların en çok ilgi gören alanlarından biri de 5 boyutlu sinemalardır. Yatırımcıların yüzünü güldüren cinsten olan bu alanda gerçekten iyi para var. İzleyiciyi sanki filmin içindeymiş gibi hissettiren 5 boyutlu sinemalar, gerçekçi efektleri ile izleyenleri mutlu ediyor. Üstelik aylık kazancı 15 bin lira olan bu iş tercihleriniz arasında olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir