yurtdışı işçi alımı 2013

Türkiye’de çalıştığı işten,daha doğrusu aldığı maaşlardan memnun olmayan birçok insan yurtdışında çalışmak istiyor.Öyle ki zamanında yurtdışı’na gidip oldukça yüksek kazanç sağlayan birçok insan var.Türkiye’de kazanamadıkları parayı yurtdışında çok daha kolay kazanıyorlar.Oyüzden yurtdışı eleman alımları başladığı zaman yüzlerce insan orda çalışmak için başvuru yapıyor.Eğer siz de yurtdışında çalışmak istiyorsanız başvurularınızı biran önce yapmanız gerekmektedir.Şimdi sizin için yaptığım araştırmalara göre yurtdışı eleman alımı yapacak olan ülkeleri sıralayacağım.

HOLLANDA :Hollanda’da bulunan bir firma çok acil olmak üzere 10 kişi istihdam edecektir.Aradığı özellikler ise,

Çok üst düzeyde sistem tasarımcısı olacaksınız,ingilizceniz çok iyi derecede olacak ve yaş arallığı ise 25 ile 35 yaş arası olacaktır.Bunun dışında üst düzey üretim mühendisi ve üst düzey ürün tasarımcısı alınacaktır.Başvurularınızı  elmas.ozturk@iskur.gov.tr adresinden yapabilirsiniz.

NORVEÇ :Norveç işçi alımlarını petrol,gaz ve mühendislik meslekleri başta olmak üzere sanayi alanından da alım yapacak.İşçi eleman sayısı bi hayli yüksek olan Norveç binlerce eleman almak istiyor.Aradığı özellikler ise yüksek eğitimli  25 ile 35 yaş arası bay ve bayanlar arıyor. Başvurunuzu bu adresten yapabilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN:Türkmenistan’da bulunan Türk firmalar işçi alımı yapacaklar. Türk firmaları  inşaat ve yapı projelerinde görevlendirmek üzere eleman alımlarına başladı. yurtdışı işçi eleman alımı yapıyorlar.Başvurunuzu bu adresten yapabilirsiniz.

 

ENKA İNŞAAT:Enka inşaat Türkiyenin en önde gelen inşaat firmalarından biridir.Her yıl yurtdışı eleman alımı gerçekleştiren Enka bu yılda aynen devam etmektedir.Enka inşaata başvuru yapmak isteyenler Enka inşaat resmi sitesinden başvurularını yapabilirler.Yalnız başvurunuzu yaparken hangi ülkede çalışmak istediğinizi mutlaka belirtiniz.Uygun pozisyon açığı olduğu takdirde insan kaynakları tarafından bilgilendirileceksiniz.

 

One thought on “yurtdışı işçi alımı 2013

  1. yurtdışı mobilya üretim ve montajları yapmakdayım gerekdiginde 30 kişilik teknik ekibimle toplu konut hastane ve otel projelerinizde sizlerle çalışmayı isterim. can usta 0535 583 20 89 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir