Yüz Mankenliği

Yüz Modelliği günümüzde oldukça ilgi gören bir iş haline geldi. Bayanlar için yeni bir iş kapısı olan Yüz Modelliği, pek çok genç kızın hayallerini de süslüyor. Yüz modelliği için pek çok ajans iş ilanlarını yayınlıyor ve ürünlerin tanıtımı için arama yapıyor. Bu işi yapmak isteyen ise sayısız bayan var. Ancak, Yüz Modelliğiyapabilmek için bazı kriterlere sahip olmak gerekiyor. Adı üstünde Yüz Modeli olabilmek için pürüzsüz, bakımlı ve güzel bir yüze sahip olmanız gerekiyor. Buna paralel olarak yüz Modelliği için fiziğinizin düzgün olması yada olmaması kesinlikle önem taşımamaktadır. Cast reklam ajansları için yüzünüzün gerçekten güzel olması Yüz Modelliği için yeterlidir.

Peki, Yüz Modelleri ne üzerine çalışırlar? Yüz Modelleri çoğunlukla kozmatik, saç veya parfüm üzerine çalışırlar. Yapılacak olan katalog çekimlerinde ürünleri iyi taşıyabilmeniz oldukça önemlidir. Şuanda ise Yüz modeli arayan ajanslaroldukça fazla olduğundan, eğer gerçekten güzel bir yüzünüz varsa iş başvurusu yaparak bu sektöre adım atabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce kaliteli ve iyi açılardan çekilmiş birkaç tane fotoğraf ayarlamanızda fayda var. Öyle ki, değerlendirme yapılırken fotoğraflarınız üzerinden yapılacağı için açıların çok iyi olması faydanıza olacaktır. Unutmayın! Yüz Modelliği için 90-60-90 bir fiziğe sahip olmanız gerekmiyor. Yüzünüzün güzelliği Yüz Modelliği için kafi olacaktır.

YÜZ MANKENİ ARANIYOR

İstanbul’da yapılacak olan katalog çekimlerimiz için yüz modelleri aranıyor. Bu alanda daha önce çalışmış, deneyimli, buğday tenli, göz rengi fark etmez, pürüzsüz bir cilde sahip olan bayanlar başvuruda bulunabilirler.

One thought on “Yüz Mankenliği

  1. Selam ben yüz mankenliği için başvuruda bulunmak istiyorum bana ulaşır mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir