Anasayfa » Bayilik ve franchise verenler

Bayilik ve franchise verenler

20 Bin TL ile NE İŞ YAPILABİLİR

TURŞU

Bu devirde 20 Bin TL az para değil. Kendinize küçük bir işletme açıp kendinizin patronu olabilirsiniz. Örneğin, kazançlı bir işletme açmak istiyorsanız, iç çamaşır mağazası açabilirsiniz. Son yıllarda trendde olan bu tür mağazaların talep gördüğünü biliyoruz. Çünkü dış giyim kadar artık iç giyimde insanların dikkat ettiği kıyafetlerdir. Özellikle bayanlar bu sektöre inanılmaz derece ilgi göstermektedirler. Toptan satış yapan bir iç ... Devamını Oku »

Kokoreç Dükkanı Açmak

kokoreç

Avrupa Birliğine girer mi girmez mi diye adına bolca tartışmalar çıkan, Türk damak zevklerinden biri olan kokoreç çoğu insanın hatta benimde vazgeçilmez gıdalarımız arasında yer alıyor. Hatta kokoreç tartışmaları esnasında yapılan röportajlarda AB boş verip kokoreç tercih eden insanları gördük. Devamını Oku »

Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar

Ufak bir sermayeniz varsa, sermayenizi değerlendirmek için, kendinize ait küçük bir dükkan açmak istiyorsanız, kozmetik bayiliği veren firmalar ile görüşmeler sağlayabilirsiniz. Özellikle bayanlar için çok keyifli olan bu iş fırsatı, size çok güzel gelir getiren bir iş kolu olacaktır. Kozmetik bayiliği veren firmalar, diğer firmalar kadar sayısı çok olan bir sektör değil. Bunun nedeni ise kendi üretim yapmayan bazı kozmetik ürün satışı yapan ... Devamını Oku »

Bardakta Mısır Bayiliği Verenler

Son yıllarda Bardakta mısır bayiliği verenler oldukça arttı. Öyle ki; bardakta mısır oldukça sevildi ve özellikler yaz aylarının vazgeçilmezi oldu. Kafamızı çevirdiğimiz hemen hemen her yerde Bardakta mısır satanları görebiliyoruz. Peki, Bardakta Mısır işi kazançlı mı? Size şunu söyleyebiliriz ki, Bardakta mısır bayiliği alarak ciddi anlamda kazanç sağlayabilirsiniz. Bardakta mısır bayiliği verenler her gün ilanlarını yayınlayarak kendi işini kurmak isteyenlere ... Devamını Oku »

Eşarp Marka Bayilikleri

Son yıllarda eşarp marka bayilikleri oldukça popüler oldu. Yeni bir iş kurmak isteyenler bu sektöre adım atarak kazanç sağlamak istiyorlar. Öyle ki; eşarp, son zamanların en çok satan ürünlerinden biri oldu. Tesettürlü bayanların olmazsa olmazlarından olan eşarp, her renk ve her modeli ile alıcılarına ulaşıyor. Bayanlar, giydikleri her kıyafete göre ayrı eşarp kullandıkları için satışlar bu yüzden bir hayli iyi ... Devamını Oku »

Eurodecor bayilik veriyor

Eurodecor, evlerin banyo ve mutfak kapılarını müşterileri ile buluşturan ve 25 bayisi olan büyük bir firmadır. İnşaat sektöründe oldukça tecrübeye sahip Eurodecor, 2013 yılında açtığı bayi sayısını 2014 yılında 35’e çıkarmayı hedefliyor. 35 bin metrekarelik fabrikası ile Türkiye’nin en büyük ve en kapasiteli hazır mıtfak üreticisi olmaya hak kazanmış olmasının yanında, yepyeni tasarımları ile her zaman liderliğini de koruyor. Sonsuz ... Devamını Oku »