Anasayfa » ev hanımlarına iş

ev hanımlarına iş

Suriyeli Kadınlar Nelerden Hoşlanır?

Ülkemizde mevcut olan Suriyeli kadınlar Türk erkekleri tarafından son derece cazip görülmek ile beraber adı geçen bu kişiler ile evlenmek isteyenler “Suriyeli kadınlar nelerden hoşlanır?” diye merak etmektedir. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda bahsi geçen bu kadınlar ile mutlu bir evlilik yapmak isteyen kişilere yönelik dikkat edilmesi gereken belli başlı detaylardan söz edeceğiz. Devamını Oku »

Acil Para Kazandıracak Ek İşler

Acil para kazandıracak ek işler yaparak, kısıtlı bütçenizi arttırabilir, dilediğiniz bir alım gücüne sahip olabilirsiniz. Evden ek iş yaparak para kazanmak sandığınız akdar zor bir durum değil. Sadece hangi işe yatkınlığınız var, hangi işte sorunsuz ilerleyebileceğinizi bilmek ya da karar vermek. Sonrasında zaten, yeteneklerinize yönelik iş veren bulmak en kolayı. Üstelik hemen ödeme alabileceğiniz, kişiler veya firmalar da bulunuyor. Bu sayede, acil nakit ... Devamını Oku »

Ev Hanımıyım Acil Para Lazım

Ev hanımıyım acil para lazım. Geçmiş dönemlerde, herhangi bir işte çalışıyor olmanıza gerek kalmadan, bankalara başvuru yaparak, kredi talebinde bulunabiliyordunuz. Üstelik bankalar bu konuda oldukça yardımcı oluyorlardı. Fakat, son on yıl içerisinde yapılan düzenlemeler nedeni ile, bankalardan, bir iş yerinde belli bir süreden beri sigoratalı çalışmıyorsanız, bankalardan kredi alamıyorsunuz. Bu durumda da, istenmedik şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarınızı da karşılama şansınız ... Devamını Oku »

Süper Lok Dikiş Makineniz Varsa Para Basın

Süper Lok dikiş makineniz varsa para basın. Süper Lok dikiş makineleri, ev tipi, meraklıları için geliştirilmiş bir dikiş makinesi. Bu makine sayesinde, hayal gücünüze bağlı aklınıza gelen her şeyi dikebiliyorsunuz. Onlarca, ayarı sayesinde, en ince ayrıntıda bile muntazam çalışmalar yapabiliyorsunuz. Son yıllarda özellikle sosyal medyada en dikkat çeken bloggerların en çok tercih ettiği makineler arasında yer alıyor. İstedikleri kıyafetlerine tadilat yapabilirken, ... Devamını Oku »

Evden Örgü Yaparak Para Kazanmak

Evden örgü yaparak para kazanmak ve bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz? Eski dönemden hatırlarsınız, annelerimiz evden havlu kenarı, lif, yemeni kenarı örer ve satarlardı. Hem bütçelerine katkı sağlarlardı, hem de boş vakitlerini değerlendirirlerdi. Sizler de evden örgü yaparak para kazanmak için el yatkınlığınız varsa, bu şekilde iş verenlere başvurabilirsiniz. Peki nasıl? Aradığınız yanıtları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Devamını Oku »

Evde Sebze Yetiştirme

sebze

Evde sebze yetiştirme işi ile birlikte diğer ürünleri de temin edebilir ve kendi ticaret alanınızı yaratabilirsiniz. Bahçesi olan bir noktada domates, salatalık veya marul gibi sebzeleri yetiştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan tohum ve diğer ihtiyaçları karşılayabilir ve yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişilerin verimli toprak yapısına ve gerekli alana sahip olması gerekir. Genelde bahçeli bir evi ... Devamını Oku »