Anasayfa » evde ek iş

evde ek iş

Acil Para Kazandıracak Ek İşler

Acil para kazandıracak ek işler yaparak, kısıtlı bütçenizi arttırabilir, dilediğiniz bir alım gücüne sahip olabilirsiniz. Evden ek iş yaparak para kazanmak sandığınız akdar zor bir durum değil. Sadece hangi işe yatkınlığınız var, hangi işte sorunsuz ilerleyebileceğinizi bilmek ya da karar vermek. Sonrasında zaten, yeteneklerinize yönelik iş veren bulmak en kolayı. Üstelik hemen ödeme alabileceğiniz, kişiler veya firmalar da bulunuyor. Bu sayede, acil nakit ... Devamını Oku »

Ev Hanımıyım Acil Para Lazım

Ev hanımıyım acil para lazım. Geçmiş dönemlerde, herhangi bir işte çalışıyor olmanıza gerek kalmadan, bankalara başvuru yaparak, kredi talebinde bulunabiliyordunuz. Üstelik bankalar bu konuda oldukça yardımcı oluyorlardı. Fakat, son on yıl içerisinde yapılan düzenlemeler nedeni ile, bankalardan, bir iş yerinde belli bir süreden beri sigoratalı çalışmıyorsanız, bankalardan kredi alamıyorsunuz. Bu durumda da, istenmedik şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarınızı da karşılama şansınız ... Devamını Oku »

Yurtdışında Yaşayanlar İçin Ek İş Fırsatları

Yurtdışında yaşayanlar için ek iş fırsatları nelerdir. Çağımızın en büyük getirisi olan internet sayesinde, artık yurtdışında yaşayanlar da, ülkemize gelemelerine gerek kalmadan, mümkün iş fırsatlarını değerlendirerek para kazanabilirler. Üstelik dil avantajları sayesinde de, çok daha geniş kapsamlı bir alanda çalışma fırsatı bulabilirler. Bu yüzden, Yurtdışında yaşıyorsanız ya da yurtdışına yerleşmeyi planlıyorsanız, bu dönemde, size ek gelir sağlayacak işler ile uğraşmayı planlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Yurtdışında Olup da Acil Para Arayanlar

Yurtdışında olup da acil para arayanlar ne yapabilirler? Yurtdışında yaşıyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız varsa ne yapabilirsiniz? Öncelikle, başka bir ülkede yaşıyorsanız, Türkiye’den bir geliriniz yoksa, burada bulunan bankalardan kredi alabilmeniz biraz zor olacaktır. Fakat, bulunduğunuz ülkede ya da şehirde, Türk bankaları bulunuyorsa, bu bankalara başvuru yaptığınız takdirde, size öncelik tanınacağını da bilmeniz de fayda var. İlk fırsat olarak, bankalara başvurarak ... Devamını Oku »

Süper Lok Dikiş Makineniz Varsa Para Basın

Süper Lok dikiş makineniz varsa para basın. Süper Lok dikiş makineleri, ev tipi, meraklıları için geliştirilmiş bir dikiş makinesi. Bu makine sayesinde, hayal gücünüze bağlı aklınıza gelen her şeyi dikebiliyorsunuz. Onlarca, ayarı sayesinde, en ince ayrıntıda bile muntazam çalışmalar yapabiliyorsunuz. Son yıllarda özellikle sosyal medyada en dikkat çeken bloggerların en çok tercih ettiği makineler arasında yer alıyor. İstedikleri kıyafetlerine tadilat yapabilirken, ... Devamını Oku »

Evde Sebze Yetiştirme

sebze

Evde sebze yetiştirme işi ile birlikte diğer ürünleri de temin edebilir ve kendi ticaret alanınızı yaratabilirsiniz. Bahçesi olan bir noktada domates, salatalık veya marul gibi sebzeleri yetiştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan tohum ve diğer ihtiyaçları karşılayabilir ve yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişilerin verimli toprak yapısına ve gerekli alana sahip olması gerekir. Genelde bahçeli bir evi ... Devamını Oku »