Anasayfa » fason iş verenler

fason iş verenler

Seyyar Satıcılar Ne Kadar Para Kazanır

Sokaklarda satış yapan ve belli mekanları olan satış yaptıkları ürünler genellikle mevsimsel olarak değişim gösteren seyyar satıcıları hepiniz çok iyi bilirsiniz. Sıcak havalarda soğuk su, sabah kahvaltısı için çıtır simit tüm bunların satıcısı olan seyyar satıcıların kazançları dudak uçuklatacak derecededir. Genellikle zarar edecekleri düşünülen ancak her satışlarında kar eden satıcıların çoğunun en düşük kazancı aylık 3.000 TL’yi bulmaktadır. Seyyar Satıcılık ... Devamını Oku »

EVDE TRİKO TEMİZLEME İŞİ

Her geçen gün evde kendi aile bütçesine katkı yapmak isteyen ev hanımlarının yapacakları iş alanlarının sayısı artış göstermektedir ve firmalarda ev hanımlarının yapabilmesi için her gün ayrı bir iş fikri ile karşılarına çıkmaktadır. Evde kendi ailelerine yardımcı olabilmek için çalışan bayan sayısı oldukça fazla olmak ile kalmayıp aynı zamanda yaptıkları işler de çeşitlilik göstermektedir. Devamını Oku »

Karadeniz Ereğli Ev Hanımları İçin İş İmkanı

Ev hanımlığından sıkılan ve bütçelerine katlıda bulunmak isteyen bayanlar, evlerinde ek iş yaparak, rutin gidin hayatlarına rek katmaya çalışıyorlar. Her bölge de olduğu gibi, Karadeniz Ereğli ev hanımları için iş imkanları da mevcut. Karadeniz Ereğli ev hanımları iş imkanları için internet siterlerinde onlarca ilan yer alıyor. Evlerinden çıkmadan, günlük rutin işlerini aksatmadan, boş zamanlarını değerlendirmek isteyen bayanlar için, yeni iş kapıları açılıyor. Mevcut ... Devamını Oku »

Triko iş ilanları

Triko iş ilanları için, tekstil firmaları alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Tekstil firmaları, triko işi yapan ya da yapabilecek elamanlar için hemen hemen hergün internet ortamından, personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Tekstil İş İlanları Tekstil sektöründe yapılacak olan alımlar için ilan verilirken, triko iş ilanı diye arama yapabiliyorsunuz. Sistemlere geçerken bu şekilde geliyor. Alım yapılacak personeller genel olarak dikiş dikmesini bilen adaylar arasından ... Devamını Oku »

Konyada Ek iş yapmak isteyen bayanlara..

KONYA VE MERKEZE YAKIN İLÇELERİNDE EK İŞ YAPMAK İSTEYEN BAYANLARA pul işleme, boncuk işleme, payet işi, çeşitli el işleri verilmektedir. “Verilen işleri tek başıma yetiştirebilirim. Ekibim var! Ekibimle birlikte yoğun bir çalışma sisteminde çalışabiliriz.” Diyerek, kendine varsa ekibine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız. Şartlarımız; 1- Verilen işler zamanında yetiştirilmek zorundadır, 2- Verilecek işler, kontrol edildikten sonra hesabınıza aktarılır, Devamını Oku »

Evde Saç Tokası İşi Yapmak-Evde saç tokası işi 2014

Evde saç tokası yapmak artık oldukça moda oldu. Hem zevkli, hem de kazandıran bu iş fırsatı ile sizde tanışmak ister misiniz? Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının evlerinde oturdukları yerden yaptıkları bu iş, onlara hem özgürlüklerini hem de para kazanmalarını sağlıyor. Evde bütün gün boş oturmaktan sıkılanlar için de mükemmel bir fırsat olan evde saç tokası yapmak, belki sizin ... Devamını Oku »