Triko iş ilanları

Triko iş ilanları için, tekstil firmaları alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Tekstil firmaları, triko işi yapan ya da yapabilecek elamanlar için hemen hemen hergün internet ortamından, personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Tekstil İş İlanları

Tekstil sektöründe yapılacak olan alımlar için ilan verilirken, triko iş ilanı diye arama yapabiliyorsunuz. Sistemlere geçerken bu şekilde geliyor. Alım yapılacak personeller genel olarak dikiş dikmesini bilen adaylar arasından seçiliyor. Bunun nedeni ise, ellerinde teslim edilmesi gereken acil işler olan firmalar, deneyimli, işi öğretmelerine gerek kalmayacak adaylar arasından seçim yapmayı tercih ediyorlar. Triko fason takibi iş ilanları; Ankara, İstanbul, Denizli, Kocaeli başta olmak üzere, örme fabrikası bulunan her şehirde, triko eleman alımları yapılıyor. Deneyimli personeller dışında, yetiştirilmek üzere eleman alımı yapan tekstil firmaları sayıları da oldukça fazla.

Triko Aranıyor

Mevcut dönem içerisinde yer alan ilanlarda, Reçme, Overlok, Singer, Remayöz kullanabilen deneyimli personel, düz dikiş, konfeksiyon, iplikçi, son ütücü ya da stilist arayan firmalar bulunuyor. Sizde, triko iş ilanlarına başvuru yapmak, bu alanda kendinizi geliştirerek kariyer yapmak istiyorsanız, internet üzerinde yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz.

2 thoughts on “Triko iş ilanları

  1. selam evde yapılacak elbecerisi gerektiren her işi allahın izniyle yaparım 3çocuk okutuyoruz eşime destek olmak istiyorum allah rızası için konyadaki firmalar bana ulaşsın lütfen konya karatay

  2. Konfeksiyon işinde çalıştım 8 yil konfeksiyon dikiş makinam var evde evde Filo diktim yastık Diktim Çalıştığın kişi iflas ettiği için sonra devam edemedim Çok Aradım ama bulamadım dİkısım iyidir çalışmaz isterseniz çalışabilir İstanbul BeyoğBeyoğda oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir