Anasayfa » internetten para kazanmak

internetten para kazanmak

Ankara’da En Çok Evlere İş Verilen İlçeler

Ankara’da en çok evlere iş verilen ilçeler hangisi? Aslına bakılırsa, Ankara’da artık her semte eve iş veren şahıslar ve iş yerleri bulunuyor. Fakat, evden yapılabilecek işlerin kategorilerine göre ilçelere göre ayrım yapılabiliyor. Eğer ulaşım gerektiren bir iş üzerinde çalışılacaksa, şirkete ya da iş verene yakın semtler tercih ediliyor. Bunun dışında ulaşım sorunu olmayan işler için ise her semte iş verilebiliyor. Ankara’da en ... Devamını Oku »

Hızlı para kazanmanın yolları

Herkesin isteğidir hızlı ve kolay bir şekilde para kazanmak. Aslına bakarsanız, hızlı para kazanan pek çok kişi bulunuyor. Öyle ki; eğer bu yazıyı okuyorsanız siz de hızlı para kazanmanın yollarını arıyorsunuz demektir. Artık neredeyse para kazanmak isteyen herkes farklı iş yöntemleri ile para kazanmayı tercih ediyor. Biz de sayfamız olarak bunu nasıl yapabileceğinizi araştırdık ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Para kazanma ... Devamını Oku »

Facebook’tan para kazanmak

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu Facebook, 7’den 70’e herkesin vakit geçirdiği bir yer haline geldi. Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinizle karşılıklı sohbet edebileceğiniz Facebook, internet üzerinden tıklanan en büyük iletişim sayfasıdır. Üstelik sadece iletişim için değil, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak, oyun oynamak ve birbirinden güzel arkadaşlıklar kurmak için de en etkili yoldur. Şuanda milyonlarca facebook kullanıcısı var ve küçük, ... Devamını Oku »

Borç para verenler

Günümüz şartlarında nakit sıkıntısı çeken o kadar çok kişi var ki! Özellikle bir takım yerlere borcu olanlar banka yerine şahısdan para alarak borçlarını kapatmak istiyorlar. Son zamanlarda internet üzerinden bu tarz yazılara çok sık rastlıyoruz. Özellikle borç para verenler beni arasın gibi ilanlar dikkatlerden kaçmıyor. Acil paraya ihtiyacı olanlar ve borç para verenler, yayınladıkları iş ilanları ile birbirlerine ulaşıyorlar. Daha ... Devamını Oku »

evde iş imkanı anket

Son zamanlarda internet üzerinden yapılan işler oldukça rağbet görmeye başladı.İşte bu işlerden biri de anket doldurma olup,evde iş imkanı anket başlığımız altında iş ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz.Anket doldur para kazan ismi altında bir çok site,anket doldurarak para kazanma yöntemlerini anlatıyor.Eğer siz de interneti aktif olarak kullanıyorsanız ve uzun süre bilgisayar başında kalıyorsanız anket işi sizin için oldukça karlı bir iştir.  Devamını Oku »

Youtubeakademisi.com (Youtube Para Kazanma Rehberi)

YOUTUBE’a VİDEO YÜKLEYEREK PARA KAZANIN   Youtube Akademisi (Youtube Para Kazanma Rehberi) www.youtubeakademisi.com   CNNTÜRK’te haberi yapılan  “ Charlie Bit My Finger” isimli YOUTUBE Videosuyla bir BABA 2 çocuğunun kendi aralarında parmak ısırma ve ağlama görüntüsü ile Youtube’dan 600 milyon dolar kazandı.”   Youtube’a Video yüklemek kolay ve eğlenceli. Youtube Akademisi ile sizde nasıl yapılacağını öğrenin.. Devamını Oku »