Facebook’tan para kazanmak

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu Facebook, 7’den 70’e herkesin vakit geçirdiği bir yer haline geldi. Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinizle karşılıklı sohbet edebileceğiniz Facebook, internet üzerinden tıklanan en büyük iletişim sayfasıdır. Üstelik sadece iletişim için değil, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak, oyun oynamak ve birbirinden güzel arkadaşlıklar kurmak için de en etkili yoldur. Şuanda milyonlarca facebook kullanıcısı var ve küçük, büyük herkesin bir hesabı bulunuyor. Ayrıca, artık sadece iletişim amaçlı kullanılması dışında facebook’tan para kazanmak da mümkün.

Peki, facebook’tan nasıl para kazanabiliriz? Facebook üzerinden para kazanmanın pek çok farklı yöntemi var. Sayfalara ve profillere yapacağınız abone, beğeni çekimi yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca, kendi sayfanızı oluşturup sayfa beğenisini ve takipçisini arttırarak sayfanıza alacağınız farklı kişilerin reklamlarını paylaşarak da kazanç sağlayabilirsiniz. Daha bitmedi. Facebook üzerinden diğer bir para kazanma yöntemi ise; sayfanızı belli bir seviyeye getirdikten sonra başkasına satarak da para kazanabilirsiniz. Bilirsiniz, facebook’da sayfa beğendirmek veya takipçi bulmak oldukça zor bir iştir. Eğer siz bunu başarırsanız ve sayfanızı başkasına verirseniz eminiz iyi bir kazanç sağlayacaksınız.

One thought on “Facebook’tan para kazanmak

  1. merhabalar ben günde 12 saat internet imkanı olan birisiyim.nette çalışıp para kazanabileceğim bi iş arıyorum.internet ve pc bilgim oldukça fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir