Anasayfa » iş ilanları

iş ilanları

Bayan Şöför Arayan Zenginler – İş Adamları

İş arayan ve kolay bir yoldan para kazanmak istemekte olan kişilere kendi deneyimlerim doğrultusunda fikir vermek istiyorum. Elinden araba kullanmaktan başka bir iş gelmeyen ve yıllarca taksi duraklarında çalışarak ne uzayıp ne de kısalabilen bir insan olarak son zamanlarda oldukça yüksek tutarlarda paralar kazanmayı bayan şöför arayan kimseler ile iletişime geçerek elde ettim. Devamını Oku »

Ankara’da Bilgisayar Bilen Sekreter Alımı -ACİLL

sekreter

Gerek özel firmalar gerek ise devlet daireleri düzenli olarak sekreterlik alımı yapmaktadır. Sizde iş arıyorsanız ve Ankara’ da bilgisayar bilen sekreter alımı yapılıyor mu? Nasıl ulaşabiliriz ilana, şartlar genele indirgemek gerekirse neler sizlere aktaralım. Öncelikle sekreterler; ofis dosya düzeni, telefon görüşmeleri, toplantı tutanakları, randevu düzenlemeleri gibi işleri yapmaktadır. Bu sebebe bağlı olarak bilgisayar bilmeleri gerekmektedir. Sekreter seçimin de bu kıstas ... Devamını Oku »

Yatılı İş Arayan Bayanlar BAŞVURU

Nüfusun yaşlanması ve insanların rahat yaşamak isteklerinden dolayı, insanlar yatılı iş arayan bayanlar aramaktadır. Yaşlı insanların bakımıyla ilgilenecek, veya yatalak hastalara bakacak, yatılı kalacak bayanlar çalıştırılmaktadır. Yatılı iş arayan bayanları bulabilmek için internetteki iş arayanlar sitesi ilanlarına bakabilirsiniz. Bazı şirketlerde bu işleri yapmaktadır. Bu şirketlere istediğiniz bayanın özelliklerini verdiğinizde elemanlarından o şartlara uyanları sizinle görüştürmektedirler. Bu görüşme sonucunda yatılı bayan ... Devamını Oku »

Avcılar Ek İş İlanları

Ek iş arayanların çoğaldığı günümüzde geçim sıkıntısı yaşayanlar oldukça fazladır. Hazır işinde çalışan bir kişi, evinin geçimine yetişemediği için ek iş yapma gereği duyuyor. Öyle ki; part time iş imkanları oldukça fazla olup, sizde aradığınız ek işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Belki içinizden o kadar da kolay değil diyorsunuz. Ancak, sayfamız aracılığı ile artık iş bulmak çok kolay. Avcılar ek iş ilanları ... Devamını Oku »

Aracımla İş Arıyorum

Son yıllarda kendi arabası olan ve ek iş yapmak isteyenler aracımla iş arıyorum diyerek iş ilanlarını yayınlıyorlar. Öyle ki; kendi aracı ile çalışan sayısız kişi var. Ehliyeti ve arabası olanlar özellikle internet üzerinden iş ilanlarını vererek aradıkları işi kolayca buluyorlar. Eğer sizde aracımla iş arıyorum diyorsanız yapmanız gereken çok basit. Yorum bölümünden iş ilanlarınızı oluşturarak eleman arayanlara sesinizi duyurabilirsiniz. Hangi ... Devamını Oku »

Kurban Bayramında Yapılacak İşler

Kurban bayramı yaklaşıyor ve bu kurbanda tüm özel ve kamu çalışanları için 5 günlük tatil var. Bu nedenle bayramda tatil planı yapanların sayısı az değil. Ancak kurban bayramında daha hareketli bir ortam olduğu için işçi ve eleman ihtiyacı da çok fazla, bu durumda çalışmak isteyenler için de bir fırsat söz konusu. Kurban bayramında alışveriş daha fazla olmakta bu nedenle marketlerde ... Devamını Oku »