Avcılar Ek İş İlanları

Ek iş arayanların çoğaldığı günümüzde geçim sıkıntısı yaşayanlar oldukça fazladır. Hazır işinde çalışan bir kişi, evinin geçimine yetişemediği için ek iş yapma gereği duyuyor. Öyle ki; part time iş imkanları oldukça fazla olup, sizde aradığınız ek işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Belki içinizden o kadar da kolay değil diyorsunuz. Ancak, sayfamız aracılığı ile artık iş bulmak çok kolay. Avcılar ek iş ilanları başlığımız altında ilanlarınızı oluşturduktan sonra iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamanız yeterli olacaktır. Sadece Avcılar’a özel bir sayfa olduğu için hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak verebilir, birbirlerine ulaşabilirler.


MAĞAZAMIZA REYON ELEMANI
Alışveriş merkezinde bulunan mağazamızda part time çalışacak bay/bayan elemanlara ihtiyacımız var. İstanbul Avcılar’da ikamet eden, yol problemi olmayan, daha önce reyon deneyimi olanlar iş başvurusu yapsınlar.
ACİL EK İŞ ARIYORUM
Hafta sonları çalışabileceğim bir iş arıyorum. Hafta sonu tamamen boş olduğumdan ve borçlarım çok olduğu için ek iş yapmak istiyorum. Özel Güvenlik sertifikam var, ehliyetim var. Herhangi bir işi yapabilirim. İstanbul Avcılar’da oturuyorum.

One thought on “Avcılar Ek İş İlanları

  1. Merhabalar avcılar parsellerde ailemle evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir