Anasayfa » Krediler

Krediler

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Verilir Mi?

Üzerimiz de nakit para olmasa dahi alışveriş yapma imkanı sunan buna ek olarak taksit seçenekleri ile kolay ödeme avantajı sağlayan kredi kartlarını kullanmayan kişi sayısı nerede ise yok denecek kadar az. Bankanın tıpkı kredi kullanım aşamasında sıraladığı etmenlerin birçoğu kredi kartı onay aşamasında da söz konusu. Özellikle ev hanımları kredi kartı alıp almayacaklarını merak etmeye başladı. Devamını Oku »

Şirketler için Kredi Veriyoruz

İletişim: https://www.kredivar.net Şirketler için kredi veren veren firmalara ulaşmak isteyen esnaflar örneği verdiğimiz şeklinde yorum kısmından taleplerini detaylı olarak iletebilirler. Geniş bilgi aktarımı yapmanız halinde finans kuruluşları mail adresinize dönüş yaparak size uygun özel kredi tekliflerinde bulunacaktır. Devamını Oku »

Eskişehirlilere Senetle Kredi Veriyoruz

Eskişehirde ikamet edenler isim, iletişim bilgileri ve kredi talebiyle ilgili detaylarla birlikte bizkredinizicekelim@gmail.com adresine mail gönderebilirler.. Bankaların uyguladıkları politikalar neticesinde kişiler bankalarla ilişkisine son dönemlerde daha dikkatle davranmaya başlamışlardır. Bu sebeple biz kredinizi çekelim Eskişehir oldun gerek ilçelerinde olsun bu gibi kredi veren kuruluşlara çok kolay ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Kredi Kartı Borçlarınızı Nakit Ödüyoruz

Bankalar tarafından bireylere sunulmakta olan kullanım alanının oldukça geniş çaplı olması açısından hemen hemen tüm kesimden insanların ceplerinde veya çantalarında en baş köşede yerini almış bulunan kredi kartları her ne kadar doğru kullanım yapıldığı takdirde bireylere gerek alışverişlerde yapılan kampanyalar ve taksit imkanları sayesinde gerekse geri ödemelerinde sunulan kolaylıklar neticesinde sağladığı imkanlar ile hamillerine oldukça kolaylık sağlayan kartlar yanlış kullanım ... Devamını Oku »

60-70-80 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Bilindiği gibi bankalar emeklilere kredi verme konusunda oldukça çekingen davranmaktadır. Buna rağmen birçok banka da emeklilere kredi olanağı sunar. Bahsedilen krediler emeklilere verileceği için de buna uygun olarak faiz oranı belirlenir ve bu oranlara göre de taksitlendirme işlemi yapılır. Yalnız baştan belirtmemiz gerekir ki emeklilere verilen krediler kaç yaşında olduğunuza ve gelir durumunuza bakılmaksızın düşük tutarlarda olacaktır. Emeklilere kredi veren ... Devamını Oku »