Anasayfa » Krediler

Krediler

60-70-80 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Bilindiği gibi bankalar emeklilere kredi verme konusunda oldukça çekingen davranmaktadır. Buna rağmen birçok banka da emeklilere kredi olanağı sunar. Bahsedilen krediler emeklilere verileceği için de buna uygun olarak faiz oranı belirlenir ve bu oranlara göre de taksitlendirme işlemi yapılır. Yalnız baştan belirtmemiz gerekir ki emeklilere verilen krediler kaç yaşında olduğunuza ve gelir durumunuza bakılmaksızın düşük tutarlarda olacaktır. Emeklilere kredi veren ... Devamını Oku »

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Ülkemizde işsizlik en büyük problemlerden biridir. Özel sektörde iş imkanlarının çok olmasına rağmen kazanç düşüktür; kamu sektöründe ise iş ne kadar olursa olsun alım azdır. Bunlara ek olarak işlerinizden sürekli olarak bir kovulma durumunuz da söz konusudur. Bu nedenle ülkemizdeki bireylerin çoğunun gelir belgesi sağlayabileceği bir iş alanı her zaman söz konusu değlidir. Gelir belgenizin olması için elbette düzenli bir ... Devamını Oku »

Acil Kredi Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil kredi bulmanız gerekiyorsa ilk olarak bankaları denemek mantıklı bir yöntemdir. Her bankanın ön onay işlemi bulunmaktadır. Telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığı ile bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Devamını Oku »

Tefeci Lazım Nasıl Bulurum?

Bankalardan kredi almak her geçen gün daha da zorlaşmak ile beraber bu durumun doğal bir sonucu olarak pek çok kişinin kafasında “Tefeci lazım nasıl bulurum?” sorusu mevcut olmaktadır Bu sebepten dolayı banka harici kredi veren yerler deyince akla ilk gelen çözüm yollarından biri olan tefeciler ile alakal olarak bilinmesi gereken belli başlı detaylardan bahsedeceğiz. Devamını Oku »