Senetle Kredi Kotamız Yükselmiştir. TEKRAR BAŞVURU YAPIN

Firmamız yıllardır sizlere en güvenilir hizmeti vermekle birlikte, en kaliteli olanakları da sizlere sunmaktadır. Değişen yaşam şartlarına ayak uydurmak firmamızın misyonları arasında yerini aldığı için, finansal koşullara göre müşterilerimizin memnuniyetini arttıracak olan her türlü yeniliğe de açık bir firmayız. Bu nedenle de son zamanlarda yaşanan finansal ortam üzerinden bir değerlendirme de bulunduk ve aldığımız bir karar ile senet ile kredi kotamızı yükselttik.

Senetle Kredi Faiz Oranları Yenilendi

İçerisinde bulunduğumuz yılın gidişatı ile ekonomik bir durulma dönemi de başlamış oldu. İhracatlarımız ile ilgili bir takım sorunlardan dolayı birçok zam ile karşı karşıya kaldık. Böyle bir durumda da finansal sıkıntılar ile daha sık karşılaşılmak durumunda bırakılmış olduk. Fakat değişmeyen tek bir durum ortaya çıktı. Bu da bankaların kredi koşulları ve mağdur durumdaki müşteriler. Normal şartlarda müşterilerimize verebileceğimiz kredilerin belli bir kotası bulunmaktaydı. Bu kota her bir kredi çeşidi için değiştirilerek ve incelenerek hazırlanmıştı. Bu durumun bir gereği olarak da her kredi başvurusuna da onay yanıtı gelmiyordu. Fakat bizler kredi kotamızı yükselttiğimiz için başvurularına ret yanıtını alan müşterilerimiz için yeniden başvuru fırsatı doğdu.

Eğer sizlerde maddi sorunlar ile karşı karşıyaysanız, yüksek miktarlarda krediye ihtiyaç duyuyorsanız ya da firmamıza daha önce başvuruda bulunduysanız ve ret yanıtı aldıysanız kredi seçeneklerimize yeniden başvuru yapın. Yeni sistemimiz ile birlikte kredilerin birçoğunun onaylanacağı da aşikârdır.

Tekrardan Senetle Kredi Başvurusu Yapın

Firmamıza yeniden kredi başvurusu yapabilmeniz için dilerseniz internet sitemizde yer alan iletişim kısmından ulaşınız. Böyle bir fırsat her zaman bulunamaz. Bu nedenle de “Bana çıkmaz” gibi bir düşünceniz varsa bile şansınızı deneyebilirsiniz. Kredi kotasının yükseltilmesi sizler için her bakımdan avantajdır. Çünkü sizlerden resmi belgeler ve deliller talep etmediğimiz için gelir durumunuz konusunda oldukça esnek bir tutumumuz vardır. Bu tutumdan dolayı da ödeme programı çıkarılırken daha çok müşteri odaklı bir hizmet verilmektedir. Bu nedenle kredi kotamızın artmış olması birçok müşteriyi de avantajlı konuma getirmektedir.

web: http://www.senetlekredi.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir