Anasayfa » nikah şekeri işi

nikah şekeri işi

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde Nikah Şekeri Yapımı işi gerçekten kolaydır. Dolayısı ile genelde evlenecek çiftler nikah şekerlerini kendileri yapmaktadırlar. Yalnız özellikle yaz sezonu düğünler başlamadan önce firmalara yoğun talepler gelmektedir. O yüzden gelen bu talepleri karşılayabilmek için yakınlarda bulunan genelde aynı ilde evde nikah şekeri yapmak isteyenlere iş vermektedirler.   Sizde diyelim ki Ankaradasınız ve Ankarada evde nikah şekeri işi yapmak istiyorsanız nikah ... Devamını Oku »

EVDEN YENİ NİKAH ŞEKERİ İŞİ 2018

Evinizde ve dilediğiniz yerden nikah şekeri yaparak hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının yapabileceği bu işte el becerinizi paraya çevirmek mümkün. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ve bu emeği sonucunda para kazanmak isteyen kişiler evde nikah şekeri yaparak aylık önemli ücretler kazanabilmektedir. Aylık veya haftalık olarak verilen siparişlerle 2016 yılında da evde yeni nikah şekeri işi ... Devamını Oku »

Evlere Verilen İş İlanları Avcılar

Eğer evden yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız evlere verilen iş ilanları Avcılar sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı yayınlayarak iş verenlere ulaşabilirsiniz. Son yıllarda artık ev hanımları evden çalışarak para kazanıyorlar. Özellikle İstanbul’da evde yapılabilecek işler daha fazla olduğundan bu arayış uzun sürmemektedir. Avcılar bölgesi de bu bakımdan fazlası ile yoğun olduğu için iş bulmanız oldukça kolay olacaktır. AVCILAR EVLERE İŞ Devamını Oku »

İstanbulda Evlere Nikah Şekeri işi veren firmalar

İnsan hayatında dönüm noktalarından biridir evlilik. Bu önemli günde kişiler her şeyin dört dörtlük hazır olmasını isterler. Gelinlik,damatlık,çiçek,davetiye ve tabi ki nikah şekeri . Şimdi nikah şekeri üreten firmalar maliyeti daha düşük tutmak için evlere iş vermeye başladılar. Hem daha fazla kişiye iş imkanı sağlamak hem de nikah şekerlerini daha ucuza mal etmekle karlarını da artırmış oluyor böylelikle firmalar. İstanbul’da ... Devamını Oku »

Evde Mandal ve Nikah Şekeri İşi 2014

evde nikah şekeri işi

Evde mandal ve nikah şekeri işi 2014 yılında da fırsat olmaya devam ediyor. Son yılların en çok kazandıran işlerinden olan mandal işi ve nikah şekeri işi hem ev hanımlarının hem de ek gelir sağlamak isteyen çalışanların umudu oldu. Evden çıkmadan yapılabilen bu işler eşine destek olmak isteyen ev hanımlarına şimdiye dek kazandırdı. Belki siz de uzun zamandır evde ne iş ... Devamını Oku »

İstanbulda nikah şekeri işi veren yerler yeni

İstanbul’da nikah şekeri işi veren yerler yeni iş ilanlarını yayımlamaya devam ediyor.Evde nikah şekeri işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir çok iş fırsatı sunan firmalar,özellikle İstanbul’da çok daha fazla bulunmaktadır.Günümüzde artık ev hanımları da evlerinden çıkmadan çalışarak kazanç elde ediyorlar.Üstelik hiçbir şekilde sermaye olmadan ve eğitim gerekmeden evde nikah şekeri işi yapabilirsiniz. Devamını Oku »