Sponsor Bağlantılar

Kategori: parttime yapılacak işler

21 Oca
raziye 1 Yorum

işkur yurtdışı işçi alımları

Kategori: Güncel, parttime yapılacak işler

İşkur bildiğiniz gibi iş ve işçi bulma kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Yurt içinde isthdam yarattoğı gibi yurt dışında da istihdamlarına devam ediyor. İşkur yurt dışı işçi alımları ile şuana kadar pek çok kişi iş sahibi oldu. Öyle ki, işverenler yurtdışındaki iş yerileri için işkura başvuru yapıyorlar ve aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. İş arayanlar da işkur’un yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yaparak yurt dışında çalışma imkanı buluyorlar. Ülkemizde bulunan iş adamları yatırım alanlarını genişlettikleri için sürekli işçi arayışına giriyorlar. Bu da elbette ki iş arayanları mutlu ediyor. İşkur yurtdışı işçi alımları sayesinde birçok kişi şuanda yurt dışında çalışıyor ve daha yüksek gelir elde ediyor.

 • yurt dışında işçi arayan inşaat şirketleri
 • enteresan evde yapılan işler
 • yurt dışı inşaat işleri arıyorum
23 Tem
raziye 0 Yorum

sahil kenarında yapılacak işler

Kategori: parttime yapılacak işler

Muhabbet Kuşu Resim 150x150 sahil kenarında yapılacak işlerYaz sezonuna girilmesi ile birlikte sahil kenarında yapılacak işler de bir hayli artıyor.Öyle ki bir çok seçenek mevcut olup,bu seçeneklerden herhangi biri ile bile oldukça güzel kazançlar elde edilebiliyor.Yazın gelmesi ile birlikte sahil kenarları dolup taştığı için insanlar aktivitelere katılma ihtiyacı duyuyorlar.Bu da girişimciler için büyük bir fırsat haline dönüşüyor.

 

 • SAHİL KENARINDA YAPILACAK İŞLER
 • sahilde yapılacak işler
 • 15 tatilde yapılabilecek isler
02 Tem
raziye 0 Yorum

öğrenciler için yeni gelir kapısı

Kategori: parttime yapılacak işler

Firmaların alternatif reklam mecralarına ilgi duyması öğrenciler için yeni gelir kapısı oldu.Mutlaka görmüşsünüzdür sokakta sırtında tabelalar taşıyan öğrencileri…Belki,Kiminiz merak edip sordu öğrendi,kiminiz de ne yapıyor bu çocuklar deyip geçti gitti.Bilmeyenler için söyleyelim.Firmalar bildiğiniz gibi televizyon,radyo ve bilboard gibi reklam mecraları ile tanıtım yapıyorlardı.Ancak son zamanlarda bu yönteme ilgi duymaları sebebi ile böyle bir yola başvuruyorlar.

17 Haz
raziye 1 Yorum

Düğün ve kına organizasyonu işi

Kategori: parttime yapılacak işler

Düğün ve kına organizasyon işi oldukça zahmetli bir iş olup,bu işi yapanların her detaya dikkat etmesi gerekmektedir.Evlenecek olan çiftlerin en güzel düğün ve kına organizasyonunun yapılması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.Müşterilerin davetin sonunda mutlu olmaları ve yüzlerinin gülmesi için her şeyin en iyisini yapan düğün ve kına organizasyon yetkilileri,bu iş için çok önceden kollarını sıvamaktadırlar.Mekanın A’dan Z’ye süslenmesi,masa ve sandalyelere kumaş giydirilmesi,gelin yolu,gelin masası,gelin arabası süsleme,masa çiçekleri ve şamdan modelleri,davetiye,nikah şekeri,peçetelik,aksesuar ve daha bir çok şeyi organize ederek çiftlerin mutlu olmaları sağlanmaktadır.

 • düğün organizasyon işi
 • dugun susleri evde yapılacak
 • organizasyon işi
15 Mar
admin 0 Yorum

Yaz İş Fırsatları

Kategori: iş fikirleri 2013, parttime yapılacak işler

Yaz mevsimi sokakların her zaman kalabalık olduğu ve hareketliliğin hiç bitmediği en bereketli mevsimlerden biridir. Yaz beraberinde pek çok dönemsel iş fırsatınıda beraberinde getirir. Yaz İş Fırsatıları arasında sayabileceğimiz ve sirkülasyonu en fazla olan iş  su satıcılığıdır. Yazın sıcağından bunalan herkes soğuk su ile bu hararetini gidermeye çalışır. Yazın şişesi en az 50 kuruştan satılan suların size maliyeti  15 kuruştur (toptan aldığınızda) size yarı yarıyadan fazla kar sağlayan bu iş ile iyi bir yer bulursanız günde satacağınız şişe sayısını çarptığınız zaman ne büyük bir gelir ellde edeceğinizi bir düşünün isterseniz.

03 Şub
raziye 0 Yorum

günümüzde yapılacak işler

Kategori: parttime yapılacak işler

Artık günümüzde iş bulmak eskisinden daha kolay.Birçok iş seçeneği ile insanlar istedikleri işi kolayca bulabiliyorlar.Üstelik artık eskiden olduğu gibi birçok koşul da gerektirmeyen birçok iş mevcut.Bazı işlerde çok az sermaye gerekirken bazı işlerde ise hiçbir şekilde sermaye gerekmemektedir.Ancak şimdi size sermayesiz olarak günümüzde geçerliliği olan bazı iş tavsiyelerinde bulunmak istiyorum.Umarım bu iş imkanlarını beğenir ve kendinize gelir elde etmeye başlarsınız.

 

 • günümüzde yapılacak işler
 • bursa evde yapılacak iş ilanları
 • part time işler