Anasayfa » parttime yapılacak işler

parttime yapılacak işler

ÖZEL ŞÖFÖR ARAYAN BAYANLAR

Günümüz şartlarında işsizlik aldı başını gidiyor…Kimi kişiler iş bulamamaktan yakınırken kimileri ise çoğu zaman var olan işi beğenmeyerek işsiz kalmayı tercih ediyor.Oysa ki geçerli bir meseleğe sahip olmak adına aktif araç kullanabilecek ehliyetin var olabilmesi yeterlidir. Evet söylemek istediğim meslek tamda şöförlük. Devamını Oku »

Kokoreç Dükkanı Açmak

kokoreç

Avrupa Birliğine girer mi girmez mi diye adına bolca tartışmalar çıkan, Türk damak zevklerinden biri olan kokoreç çoğu insanın hatta benimde vazgeçilmez gıdalarımız arasında yer alıyor. Hatta kokoreç tartışmaları esnasında yapılan röportajlarda AB boş verip kokoreç tercih eden insanları gördük. Devamını Oku »

EVLERE BONCUK İŞİ VERENLER 2018

Evden yapılan işlerin son dönemlerde büyük ilgi görmesi işverenleri harekete geçirdi ve birçok işi part time olarak yapacak eleman aramaya başladı. Evlere boncuk işi veren firmalar ile iletişime geçerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve evde boncuk işi yapabilirsiniz. Aylık önemli gelirlerin kazanıldığı bu işte, özellikle ev hanımı iseniz el beceriniz ve zevkinize göre boncuk işi yapabilirsiniz. Part time iş imkanına göre ... Devamını Oku »

Evden Katalogla Satış Yapmak

Evden ek gelir elde etmek istiyorsunuz ama bir türlü bunun yöntemlerini bulamıyor musunuz? Evden ek gelir elde etmek ev hanımları için çok basittir. Özellikle de satış yapma kabiliyeti yüksek olan ev hanımları için kazanacağı miktarı artırmak son derece basit bir hal alıyor. Tabii evden yapmak istediğiniz iş ilanlarında özellikle de hesaplama yeteneğinizin yüksek olması önemlidir. Çünkü hesap bilginiz olmadığı taktirde ... Devamını Oku »

Marka Model Veya Mankeni Olmak

Para kazanmanın daima zor yönlerinin olduğunu düşünürsünüz. Ancak düşündüğünüz gibi her daim değildir. Herkes sandığınız kadar zor para kazanmıyor. Bazı kişiler vücutları ile ya da yüzleri ile para kazanabilmektedir. Ancak onların da işlerinin zorlukları bulunsa bile ağır yük kaldırabilecekleri işleri olmadığı için sıkıntı yaşamamaktadırlar. Sizde yüzünüze ve fiziğinize güveniyorsanız modellik ya da makyaj yaptırarak ya da makyaj ürünlerini tanıtarak para ... Devamını Oku »