Anasayfa » parttime yapılacak işler

parttime yapılacak işler

Senetle Alışveriş Yapılacak Yerler

Kredi kartı kullanmayanlara taksitli alışveriş için senetle alışveriş yapan yerleri önerebiliriz. Beyaz eşyadan mobilyaya, cep telefonundan bilgisayara kadar her türlü ihtiyaçlarınız için senetle alışveriş yapan yerleri tercih edebilirsiniz. Bu yerlerden en başta akla geleni hiç şüphesiz ki pek çok yerde merkezi olan Evkur mağazalarıdır. Tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz Evkur mağazası biraz fazla fiyat farkı koysa da senetle alışveriş yapılabilecek yerlerin ... Devamını Oku »

işkur yurtdışı işçi alımları

İşkur bildiğiniz gibi iş ve işçi bulma kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Yurt içinde isthdam yarattoğı gibi yurt dışında da istihdamlarına devam ediyor. İşkur yurt dışı işçi alımları ile şuana kadar pek çok kişi iş sahibi oldu. Öyle ki, işverenler yurtdışındaki iş yerileri için işkura başvuru yapıyorlar ve aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. İş arayanlar da işkur’un yayınladığı iş ilanlarına iş ... Devamını Oku »

sahil kenarında yapılacak işler

Yaz sezonuna girilmesi ile birlikte sahil kenarında yapılacak işler de bir hayli artıyor.Öyle ki bir çok seçenek mevcut olup,bu seçeneklerden herhangi biri ile bile oldukça güzel kazançlar elde edilebiliyor.Yazın gelmesi ile birlikte sahil kenarları dolup taştığı için insanlar aktivitelere katılma ihtiyacı duyuyorlar.Bu da girişimciler için büyük bir fırsat haline dönüşüyor.   sahilde ne is yapilirsahilde en cok tutulan serbest islersahilde ... Devamını Oku »

öğrenciler için yeni gelir kapısı

Firmaların alternatif reklam mecralarına ilgi duyması öğrenciler için yeni gelir kapısı oldu.Mutlaka görmüşsünüzdür sokakta sırtında tabelalar taşıyan öğrencileri…Belki,Kiminiz merak edip sordu öğrendi,kiminiz de ne yapıyor bu çocuklar deyip geçti gitti.Bilmeyenler için söyleyelim.Firmalar bildiğiniz gibi televizyon,radyo ve bilboard gibi reklam mecraları ile tanıtım yapıyorlardı.Ancak son zamanlarda bu yönteme ilgi duymaları sebebi ile böyle bir yola başvuruyorlar. Devamını Oku »

Düğün ve kına organizasyonu işi

Düğün ve kına organizasyon işi oldukça zahmetli bir iş olup,bu işi yapanların her detaya dikkat etmesi gerekmektedir.Evlenecek olan çiftlerin en güzel düğün ve kına organizasyonunun yapılması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.Müşterilerin davetin sonunda mutlu olmaları ve yüzlerinin gülmesi için her şeyin en iyisini yapan düğün ve kına organizasyon yetkilileri,bu iş için çok önceden kollarını sıvamaktadırlar.Mekanın A’dan Z’ye süslenmesi,masa ve sandalyelere kumaş ... Devamını Oku »

Yaz İş Fırsatları

Yaz mevsimi sokakların her zaman kalabalık olduğu ve hareketliliğin hiç bitmediği en bereketli mevsimlerden biridir. Yaz beraberinde pek çok dönemsel iş fırsatınıda beraberinde getirir. Yaz İş Fırsatıları arasında sayabileceğimiz ve sirkülasyonu en fazla olan iş  su satıcılığıdır. Yazın sıcağından bunalan herkes soğuk su ile bu hararetini gidermeye çalışır. Yazın şişesi en az 50 kuruştan satılan suların size maliyeti  15 kuruştur ... Devamını Oku »