Sponsor Bağlantılar

Kategori: evde boncuk işi

02 Eyl
admin 15 Yorum

Evlere Çıt çıt işi veren tekstil firmaları

Kategori: ev hanımlarına iş, evde boncuk işi

Evde çıt çıt işi veren tekstil firmaları ile çalışarak ek gelir elde eden pek çok sayıda ev hanımı mevcut. Ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler de evde çalışarak para kazanabiliyorlar. Ailelerine yük olmak istemeyen üniversite öğrencileri eğitim masraflarını ve diğer ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabiliyorlar. Evde aileleri, akrabaları, komşuları bir ekip kurarak evde çalışan ev hanımları bu işten çok para kazanabilmektedirler.

Evlere çıt çıt işi veren tekstil firmaları bu kişilere ulaşabilmek için ilan vermekteler. Fason firmalara çıt çıt işi vermektense evlere çıt çıt işi vermek çok daha uygun maliyetli oluyor tekstil firmaları için.

 • ızmırde evlerde tekstıl ısı yaptıran fırmalar
 • evlere i veren tekstil firmalar
 • ankarada evde boncuk yapımı
31 Mar
raziye 12 Yorum

Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum

Kategori: evde boncuk işi

Evde boncuk işi yapmak istiyorum diyen herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. Ek gelir kazanmak isteyenler için bulunmaz bir nimet haline gelen boncuk işi, ister tek başınıza isterseniz de ekip kurarak yapabileceğiniz bir iştir. Evden çalışmak isteyenlerin ilk aklına gelen işlerden biri olan boncuk işi, hem kolay hem de kazancı iyi olduğu için tercih edilmektedir. Üstelik komşularınız ile sohbet ederken, televizyondaki en sevdiğiniz diziyi izlerken bile boncuk işini yapabilirsiniz. Evlere boncuk işi veren firmalar ile irtibata geçerek sizde iş alabilir, düzenli olarak çalışarak para kazanabilirsiniz. Üstelik, çoğu firmalar ssk+ yemek masraflarını da üstlenerek daha fazla gelir elde etmenizi sağlamaktadırlar.

 • antalyada boncuk işi
 • evde boncuk işi yapmak istiyorum
 • bir ii isteyip de yapamamak
31 Mar
admin 0 Yorum

Evlere Boncuk İşleme iş verilir İstanbul

Kategori: evde boncuk işi

Evlere boncuk işleme işi verilir.
Istanbul Çeliktepe,Gültepe,Sanayi Mahallesi ,EMniyet evleri civarında ikamet eden ,istr tek başına ister grubu ile çalışmak isteyen bayanlar lütfen msj atın size ulaşalım

EVLERE BONCUK İŞİ VERİLİR <oyaa_karaman@hotmail.com>
Subject: 5327303057

 • evde yapılacak ek iş bayrampaşa
 • istanbul bayrampasa evde yapilacak isler
06 Eki
raziye 1 Yorum

evde boncuk işi nasıl yapılır

Kategori: evde boncuk işi

Evde boncuk işi,evde yapılacak işler kategorisinde yer alan en karlı işlerden biridir.Üstelik hiçbir sermayeye gerek duymadan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.Bildiğiniz gibi artık internet günden güne yaygınlaşıyor.Bütün kurumlar ve kuruluşlar neredeyse bütün iş ilanlarını internet üzerinden veriyorlar.Evde boncuk işi verenler de ilanlarını internet üzerinden vererek,çalışmak isteyen ev hanımlarına kısa sürede ulaşıyorlar.Bu işi yaptıran oldukça fazla firma bulunuyor.İnternetten küçük çaplı bir araştırma yaparak,bu firmalara ulaşabilirsiniz.Daha önce bu işi hiç yapmadıysanız ve evde boncuk işi nasıl yapılır?diye düşünüyorsanız üzülmeyin.Evinizde oturduğunuz yerden,bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 • boncuk işi nasıl yapılır video
 • sakaryada evlere boncuk işi
 • evde boncuk isi nasıl yapılır
09 Nis
raziye 8 Yorum

Ankarada evlere boncuk işi veren firmalar

Kategori: evde boncuk işi, evlere iş veren firmalar

Son zamanlarda evde ek iş imkanı ile ev hanımlarına iş veren firmalar oldukça rağbet görmeye başladı.Evde boş boş oturmaktan sıkılan bayanlar hem vakit geçirmek hem de para kazanmak için bazı yöntemlere başvurmaktalar.Günden güne artan ilgi ile şuanda yüzlerce bayan evden çalışarak ek gelir elde etmektedirler.Ankara’da evde boncuk işi sayfamızla da evden çalışarak evine katıda bulunmak isteyen bayanlar ilanlarını bırakabilirler.Aynı şekilde evlere iş veren firmalar da ilanlarını ücretsiz olarak yayımlayabilirler.Her iki tarafı buluşturduğumuz sayfamızdan, eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız siz de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.Yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz detayları ekleyerek ilanınızı yayımlayabilir,sesinizi kolaylıkla duyurabilirsiniz.

 • ankarada evlere iş veren firmalar
 • ankarada evde boncuk işi
 • ankara evde iş veren firmalar
25 Oca
raziye 3 Yorum

evlere boncuk işi verilir

Kategori: evde boncuk işi
abiye boncuk evlere boncuk işi verilir

kıyafet üzerine boncuk

Evinde çalışmak isteyen bayanlar son zamanlarda internette yayınlanan bir çok iş imkanına sarmış durumdalar.Bunlardan birtanesi de boncuk işlemedir.Eşlerine destek olmak için arayışa giren ev hanımları eskiden beri yaptıkları bu işler sayesinde para kazanarak katkıda bulunuyorlar.Bayanların çoğu için bu tarz işler hiçte zor değildir.Çünkü bizim kadınlarımızın elinden her türlü iş geliyor ve yaptıkları her işi başarı ile sonlandırıyorlar.Evinde boş oturan bayanların ek gelir sağlamaları amacıyla bir çok kişi ve firma onlara bu imkanı sağlıyor.Kendi parasını kazanan bayanların sayısı gittikçe artan ülkemizde sizinde ihtiyaçlarınızı kendinizin karşılaması için para kazanmanız artık çok kolay.Sayfamız aracılığı ile hem firmalar hem de boncuk işi yapmak isteyen ev hanımları ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.İletişim bilgilerinizi de ekleyerek verdiğiniz ilanlar sayesinde tarafların birbirine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

BONCUK İŞİ İLANLARI

 • boncuk isleme nasil yapilir
 • boncuk ileri
 • evlere boncuk işi verilir 2013