Evlere Çıt çıt işi veren tekstil firmaları

Evde çıt çıt işi veren tekstil firmaları ile çalışarak ek gelir elde eden pek çok sayıda ev hanımı mevcut. Ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler de evde çalışarak para kazanabiliyorlar. Ailelerine yük olmak istemeyen üniversite öğrencileri eğitim masraflarını ve diğer ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabiliyorlar. Evde aileleri, akrabaları, komşuları bir ekip kurarak evde çalışan ev hanımları bu işten çok para kazanabilmektedirler.

Evlere çıt çıt işi veren tekstil firmaları bu kişilere ulaşabilmek için ilan vermekteler. Fason firmalara çıt çıt işi vermektense evlere çıt çıt işi vermek çok daha uygun maliyetli oluyor tekstil firmaları için. Evlere çıt çıt işi veren firmalardan bazıları Sarar giyim, adil ışık giyim, park bravo, koton, berksha, top shop vb. Evlere çıt çıt işi veren firmalardan iş alabilmek için ilk verilen işi zamanında bitirmek, işi temiz ve istenilen şekilde yapmak yeterli olmaktadır.  Ödeme anlaşma yapıldığı şekilde, elden veya hesaba yapılmaktadır.

Evde çıt çıt işi veren tekstil firmaları ile bağlantı kurmak için 0212 345676 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak: evde yapılacak işler

17 thoughts on “Evlere Çıt çıt işi veren tekstil firmaları

  1. Merhaba ben üniversite mezunuyum işsizim ve işe ihtiyacım var bütün gün evdeyim boşum ve elim çok uatkındır her işe seri ve disiplinli çalışırım söylenen zamanda teslim ederim annemle birlikte çok rahat yaparız komşularla takımda kurarız fazlasıyla ihtiyacım var ilgilenirseniz çok sevinirim. Hilalyildiz_46@hotmail.com mail yoluyla ulaşabilirsiniz iyi çalışmalar. (not: ne iş olsa yapılır.)

  2. İzmir yeşilyurtta oturuyorum annemle beraber evde is yapmak istiyoruz. İlgilenirseniz sevinirim.

  3. Eşimden ayrıldım maddi durumum iyi değil işe çok ihtiyacım var küçük bir dükkanın var 20 kişilik bir ekibin var çıt çıt işini yapmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir