Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum

Evde boncuk işi yapmak istiyorum diyen herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. Ek gelir kazanmak isteyenler için bulunmaz bir nimet haline gelen boncuk işi, ister tek başınıza isterseniz de ekip kurarak yapabileceğiniz bir iştir. Evden çalışmak isteyenlerin ilk aklına gelen işlerden biri olan boncuk işi, hem kolay hem de kazancı iyi olduğu için tercih edilmektedir. Üstelik komşularınız ile sohbet ederken, televizyondaki en sevdiğiniz diziyi izlerken bile boncuk işini yapabilirsiniz. Evlere boncuk işi veren firmalar ile irtibata geçerek sizde iş alabilir, düzenli olarak çalışarak para kazanabilirsiniz. Üstelik, çoğu firmalar ssk+ yemek masraflarını da üstlenerek daha fazla gelir elde etmenizi sağlamaktadırlar.

Evde boncuk işi yapmak istiyorum ancak ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle eğer bu işi yapmak istiyor fakat daha önce hiç boncuk işi yapmadıysanız Halk Eğitim Merkezlerine giderek boncuk işlemeyi öğrenebilirsiniz. İşi öğrendikten sonra gelinlik, nişanlık, perde gibi daha pek çok işleme işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde boncuk işi yapmak istiyorsanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı bırakabilir, evlere iş veren firmalara daha kolay ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza hangi şehirde olduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 

19 thoughts on “Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum

  1. Evde paketleme, boncuk dizme vb işleri yapabilirim el becerim vardır. İşe ihtiyacım var acilinden. Dönüş yapılırsa memnun olurum. 05541285818

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir