Anasayfa » hızlı klavye kullananlar

hızlı klavye kullananlar

Evden Yazı – Makale Yazma İşi

kredisorgulama.org1

Evden yazı yazmak isteyenler www.yazarmakale.com adresinden başvurabilirler..Evden yazı makale yazma işi vermekteyiz. İşin daha iyi anlaşıması için şu şekilde bir yöntem belirledik. İş Nasıl yapılıyor? Öncelikle bir sektör belirleniyor diyelim ki ekonomi olsun. Peki ekonomi ile ilgili nasıl yazılar yazılacak. İşte örnek sitemiz ( kredivar.net ) üzerinden yazılmış makalelere bakınız. Buradan öğreneceğiniz yazılar nasıl yazılmış, başlıkla nasıl atılmış kaç paragraf ne ... Devamını Oku »

YazarMakale.com Kazandırmaya Devam Ediyor…

http://www.yazarmakale.com/ üyelerinden Altun Başar Bey ve Özlem Yurt Hanım Efendiye gelen teklif üzerine makale yazarlığı yapmaya başladılar. Nasıl Teklif Aldılar? Ücretsiz olarak katıldıkları sitede değişik konularda ekledikleri makaleleri sayesinde makale yazdırmak isteyen iş verenler bu üyelerin profillerini inceleyerek bu kişilerle iletişime geçmiş ve iş vermişlerdir. Devamını Oku »

Katiplernet Giriş

Katipler.net Giriş yaparak siz de siteden faydalanabilirsiniz. Katipler.net, katip olmak isteyenler için nerede alım yapıldığı ile ilgili duyuruları yaparak haberdar etmektedir. Ayrıca, infaz koruma memuru, memur alımları ile ilgili duyuruları da bu sayfadan bulabilirsiniz. Katipler.net’in faydaları saymakla bitmiyor. Katip adayları için gerekli bilgilerin yer aldığı bu sayfada bilgi alışverişi sağlanarak adayların bilgilendirilmesi de sağlanıyor. Katipler.net giriş yaparak sayfada sizde sormak ... Devamını Oku »

Makale Yazarı Rehberi aldım

İki çocuğum ile birlikte yaşam savaşı vermekten yorulmuştum. Eşimi 3 sene önce kaybettim ve bütün yük omuzlarıma binmişti. Ev hanımı olduğum için bir mesleğim yoktu. Evlere temizliğe giderek geçimimizi sağlamaya çalışıyorduk. Çocuklarım çok küçük değiller. Biri ortaokula, diğeri de liseye gidiyor. Onların eğitim masrafları, evin giderleri derken ay sonunu getirmek çok zordu. 3 yıldır gerçekten yoksulluk içinde yaşadık. Kimseden fayda ... Devamını Oku »

Youtubeakademisi.com (Youtube Para Kazanma Rehberi)

YOUTUBE’a VİDEO YÜKLEYEREK PARA KAZANIN   Youtube Akademisi (Youtube Para Kazanma Rehberi) www.youtubeakademisi.com   CNNTÜRK’te haberi yapılan  “ Charlie Bit My Finger” isimli YOUTUBE Videosuyla bir BABA 2 çocuğunun kendi aralarında parmak ısırma ve ağlama görüntüsü ile Youtube’dan 600 milyon dolar kazandı.”   Youtube’a Video yüklemek kolay ve eğlenceli. Youtube Akademisi ile sizde nasıl yapılacağını öğrenin.. Devamını Oku »