YazarMakale.com Kazandırmaya Devam Ediyor…

http://www.yazarmakale.com/ üyelerinden Altun Başar Bey ve Özlem Yurt Hanım Efendiye gelen teklif üzerine makale yazarlığı yapmaya başladılar.

Nasıl Teklif Aldılar?

Ücretsiz olarak katıldıkları sitede değişik konularda ekledikleri makaleleri sayesinde makale yazdırmak isteyen iş verenler bu üyelerin profillerini inceleyerek bu kişilerle iletişime geçmiş ve iş vermişlerdir.

 

 Sizde YAZARMAKALE.COM Sitesine ÜCRETSİZ kayıt olarak değişik konularda örnek makalelerini varsa yazılarınız hikayeleriniz veya şiirlerinizi ekleyiniz ilgilenenler bırakacağınız mail yahut iletişim adreslerinde siz ulaşacaktırlar..

 

5 thoughts on “YazarMakale.com Kazandırmaya Devam Ediyor…

  1. Seri on parmak yazabiliyorum; ama şunu anlayamadım, vereceğiniz yazıları mı yazacağım yoksa kendim mi makale ve sizin belirlediğiniz bir konu üzerine yazacağım. bilgi verirseniz sevinirim. Benim yapabileceğim verdiğiniz konuları yazıları imla kurallarına uygun bir biçimde yazıları bilgisayara aktarabilirim. Ankara

  2. Seri on parmak klavye kullanabiliyorum. Sizin gönderebileceğiniz konular; makale, şiir,kitap dizgisi gibi işlerinizi seri 10 parmak imla kurallarına uymaya özen göstererek yazabilirim; ama kendi yazım veya makalem falan yok. Bir nevi dizgi kısmen redaksiyon yaparak yazılarınızı bilgisayara aktarabilirim. Şayet istediğiniz bu ise bana ulaşın. Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir