Evden Yazı – Makale Yazma İşi

kredisorgulama.org1

Evden yazı yazmak isteyenler www.yazarmakale.com adresinden başvurabilirler..Evden yazı makale yazma işi vermekteyiz. İşin daha iyi anlaşıması için şu şekilde bir yöntem belirledik. İş Nasıl yapılıyor? Öncelikle bir sektör belirleniyor diyelim ki ekonomi olsun. Peki ekonomi ile ilgili nasıl yazılar yazılacak. İşte örnek sitemiz ( kredivar.net ) üzerinden yazılmış makalelere bakınız. Buradan öğreneceğiniz yazılar nasıl yazılmış, başlıkla nasıl atılmış kaç paragraf ne uzunlukta yazılardan oluşmakta ve ekonomi ile ilgili ne gibi yazılar yazılmış.

Örnek başlık olarak “ TC NO ile Kredi Notu Öğrenme

** Gördüğünüz üzere her kelimenin baş harfi büyük olarak yazılmış..

*** Aynı beu şekilde kaç paragraf girinti var mı yazı için düzenlemeler nelerdir inceleyiniz. Her yazının başlığın yazının çeşidine göre düzenlemesi farklı olabilir. ÖRNEĞİN: SORU CEVAP varsa yazının biçimi tamamen farklıdır. Bu tarz konuları inceleyerek bizimle iletişim kurunuz aklınıza takılanlar varsa sorabilirsiniz.

 

 

9 thoughts on “Evden Yazı – Makale Yazma İşi

 1. Sayın Editör,
  Hacettepe Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunuyum.
  Bu işi yapmak istiyorum. Sizce de uygunsa iletişime geçmenizi bekliyorum.
  Saygılarımla.

 2. Merhaba,
  İstanbul Ticaret Üniverstesi Uluslararası Ticaret bölümü yüksek lisans mezunuyum. Kriterler dahilinde detaylı görüşmek isterim.

 3. Zabıt Katibiyim, hani mahkemelerdeki yaz kızım gibi, 11 yıldır bu mesleği yapmaktayım. 3 dakikada 240 kelime yazabiliyorum. Anadolu İşletme Fakültesi ve Mermer Makinaları Teknolojileri bölümü mezunuyum. Sizin için uygunsa görüşmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir