Anasayfa » evde iş

evde iş

Mevcut Kredinizin Üstüne Yeni Kredi Çekiyoruz

Bazı durumlarda o kadar acil nakite ihtiyaç olur ki zaten önceden çektiğimiz ve ödemekte olduğumuz bir kredi varken tekrar bir kredi çekmek zorunda kalabilir. Böyle bir durumda tekrar aynı ya başka bir banka başvuru yaparız. Ancak birinci krediyi almak bile zor olurken ve bankalar birçok şart öne sürerken ikinci krediyi çekmek de o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü çekilen ilk kredi ... Devamını Oku »

Biz Kredinizi Çekelim KOMİSYONSUZ

Biz kredinizi çekelim kampanyaları son süratle devam ediyor. http://www.bizkredinizicekelim.net/ adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz. İşte biz size şimdi bun kampanyadan bahsedeceğiz. Eğer sizde kredi kullanımı yaparak mevcutta var olan düzensiz borçlanmanızdan kurtulmak istiyorsanız ve bunu banka kurumları aracılığı ile yapamıyorsanız gelin biz danışmanlık firması olarak sizin adınıza kredinizi çekelim,geri ödemelerinden sizi sorumlu bilelim. Firmamızın anlaşmalı olduğu banka kurumları aracılığı ile sizin adınıza kredi kullandırım ... Devamını Oku »

Letgo İle Satarak Evdeki Fazlalıklardan Kurtulma

İnternetin her eve girmesi bu denli yaygın olarak kullanılması peşi sıra birçok kolaylığı da getirmeye başladı. Bunlardan birisi de online ortamlar da kullanmadığınız eşyalarınızı satabilmeniz. Evinizde ki fazlalıkları belirleyin Letgo satışa sunun. Hem gereksiz kalabalıktan kurtulun hem de ek kazanç sağlayın. Devamını Oku »

Ev Hanımlarına ve İşsizlere Gelir Belgesiz Kredi

Bankadan kredi kullanabilmeniz için belirlenen şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde banka eksik başvuru nedeni ile kredi talebinize olumsuz cevap verecektir. Kredi kullanım aşamasında karşımıza çıkan şartlardan birisi de gelir belgesi. Banka aldığınız krediyi geri ödeyeceğinizden emin olmak için tarafınızdan bu belgesi istemektedir. Çünkü ilgili belge aylık ne kadar maaş aldığımız ya da serbest meslek çalışanı isek ortalama gelirimizi göstermektedir. ... Devamını Oku »

Senetle Krediye Devam Başvurdunuz Mu?

Bayram öncesi acil kredi verilir şeklinde yazımızda verilecek senetle kredi ile ilgili detayları ve başvuru şartlarını iletmiştik. Site üzerinden gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken yoğunluğu düşünerek sabırlı olmanız ve yapılacak tavsiyelere uymanız. Devamını Oku »