%15 Komisyonla Kredi Verilir

Bankalardan kredi alamayan kişiler için nakit desteği sağlayan herkes çok daha ayrı bir yere sahiptir. Komisyonla verilen kredilerde oran biraz yüksek olmakta ve %30 lara varmaktadır. Ama yaz gelmeden Eylül ayına özel %15 komisyonla kredi alabilirsiniz.

Bankalardan kredi alamayan veya bankalardan alacağı krediler zor duruma düşen kişiler için hizmet veren aracı kurumlar, yüzde 15 gibi çok uygun bir komisyonla size istediğiniz krediyi sağlamaktadır. Bu kredilerin alınması için ilk olarak bir görüşme yapılır.

Görüşme içerisinde kredi talebinde bulunan kişilerin ekonomik durumları hakkında detaylı bilgiler alınır. Bu bilgiler, kredi verilecek kişi tanıma açısından çok önemlidir. Bankalar gibi kredi notu, kefil veya teminat gibi şartlar bulunmamaktadır. Hatta gelir belgesi veya sigorta zorunluluğu da yoktur. Bu prosedür sadece iş yapılan kişileri tanımak için uygulanmaktadır. Daha sonraki aşamada iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında birincisi sizin istediğiniz kredinin yüzde 15 komisyon karşılığında size verilmesidir.

Diğer bir seçenek ise kredi aşamasında çıkan pürüzlerin giderilmesi için yapılan işlemler karşılığında alınan komisyonlardır. Her iki durumda da aracı kurumlar sayesinde sizin isteğiniz yerine getirilir yani nakit ihtiyacınız karşılanmış olur. Sorunlu kredilerinizi çıkartarak kendi adınıza bir kredi sahibi olabilir veya aracı kurumlar üzerinden komisyonlu kredi alarak tek seferde borcunuzu ödeyerek kredi sahibi olabilirsiniz.

Mail: >> senetlekredi2017@gmail.com

web: >> https://www.komisyonlakredi.com/

Burada önemli olan işlemlerinizin çok daha hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Bununla birlikte bankalardan kredi alamayan kişilerin yalnız olmadığının ve her şeyin bir çözümünün olduğu da gösterilmektedir. Üstelik yüzde 15 gibi uygun bir faiz oranıyla bu hizmet verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir