Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı

Sicili bozuk olarak tabir ettiğimiz müşteri grubu, bankalar tarafından kara listeye alınmış ya da kredi skoru düşük durumda olan kişilerdir. Sicili bozuk olan kişilerin bankalar aracılığı ile kredi alması pek mümkün değildir. Kredi skoru bulunan tüm ödemeler kapatıldığında ya da uzun vade içerisinde ödemeler düzene bindirildiğinde yükselecektir. Fakat eğer kara liste gibi bir durum söz konusu ise, yani bankalardan kısıtlı durumdaysanız, maalesef 5 yıl içerisinde kredi notunuzu düzeltmeniz çok zordur bunun için profesyonel destek almalısınız.

Sicili bozuk olan müşterilere bankadan kredi çıkartılması da mümkün olan durumlar arasındadır. Kızılay kredi olarak bankalar ile aracılık ederek, sicili bozuk olan müşterilerimize kredi olanağı sunmaktadır. Sizin de kredi skorunuz ile ilgili bir probleminiz varsa ve sicili bozuk müşteri grubunda yer alıyorsanız, firmamıza başvuru yaparak, bankadan kredilerinizi alabilirsiniz.

Kimlere Kredi Çıkartıyoruz?

Firmamızın hizmet alanı direk olarak bankalar ile sorun yaşamakta olan kişiler olduğunu için bu sebepten dolayı hizmet vereceğimiz kişilerde olması gereken özellikler gibi bir uygulamamız mevcut olmamaktadır. Bu yüzden işsiz, sicil bozuk, ev hanımı, öğrenci, icra takibinde, hacizli, birden fazla kredi borcu olan ya da kredi notu düşük bir kişi bile olsanız hatta bu durumlardan daha başka problemlerden mustarip dahi olsanız bizim aracılığınız ile bankalardan kredi alma imkanınız mevcuttur.

Sicili Bozuk Olan Kişilere Hangi Şartlarda Kredi Sağlanır?

Kızılay kredi danışmanlık sizlere bu konuda sunduğu çok bir şart bulunmamaktadır. Yine de basit birkaç özelliği barındırmanız gerekecektir.

 • Kara listeye alınmış olan müşterilerimize, bankadan kredi sağlayabilme imkanımız bulunmamaktadır. Bu müşterilerimize kara liste sildirme hizmetimizi tavsiye ederiz. Kara listeden çıktıktan sonra kredi çıkartılmaktadır.
 • Kredileriniz banka tarafından çıkartılacağı için, kredi skorunuz dışındaki şartları bulundurmanızı beklemekteyiz.
 • Bankanın sizlerden talep ettiği gelir belgesi ve sigorta dökümünü şartlar içerisinde saymanıza lüzum yoktur. Yalnızca geliriniz ile almak istediğiniz kredinin orantılı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Firmamız sizlere bankadan kredi çıkartırken yalnızca komisyon ücreti talep eder. İstenilen komisyon bedeli ise almak istediğiniz kredinize oranlanarak ortaya çıkartılmaktadır.

Sicili Bozuk Olanlar İçin Kredi Başvurusu

Firmamız tarafından kredi alabilmenizin sağlanması için yapmanız gereken ilk şey, bize müracaat etmenizdir. Müracaat edebilmeniz için,

 • İnternet sitemiz üzerinden başvuru formumuzu doldurabilirsiniz,
 • Mail adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz,
 • İletişim numaramızdan irtibat kurabilirsiniz,
 • Son olarakta ofisimize gelerek bizler ile görüşebilirsiniz.

Ofisimize görüşmeye gelirken, bankaya kredi başvurusunda bulunmak için yanınızda götürdüğünüz evrakları getirmeniz, hız kazanmak açısından avantaj yaratacaktır. Getirdiğiniz belgeler ve verdiğiniz bilgiler kısa bir süre içerisinde incelenerek size bilgi verilir.

Kredi Çıkartma Komisyon Oranları Nasıldır?

Vermekte olduğumuz bu son derece kapsamlı hizmet karşılığında firmamız belli oranlarda komisyonlar talep etmektedir. Bu rakamlar belli başlı şartlara göre değişmek ile beraber genel çerçevede şu şekilde olmaktadır;

Firmamızın bankalardan çıkarabileceği en düşük kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir.  Bu tutar ve de 25 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında sizden talep edilecek olan komisyon oranları genel çerçevede;

 • 12 ay vadeye yüzde 10,
 • 12 ve 36 arasındaki vadelere  yüzde 15,
 • 36 ve 60 ay arasındaki vadelere  yüzde 20,
 • 60 ay ve de  daha üstündeki vadelere ise  yüzde 25 oranında olacaktır.

One thought on “Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir