01 Şub
raziye 0 Yorum

2014 en düşük memur maaşı

Kategori: evde iş

2014 en düşük memur maaşı Faruk Çelik’in yaptığı açıklama ile 2 Bin 25TL olacak. Elbette bu maaş, aile yardımı ile birlikte veriliyor. Bildiğiniz üzere 2013 yılında en düşük memur maaşı 1887 TL idi. 2014 yılı için yapılan çalışmalar sonrasında ve %0,27 enflasyon zammı ile bu maaş 2 Bin 25 TL’ye yükseldi. Taban aylığına yapılan bu artış ile en düşük memur maaşının yanı sıra emeklilerin de aylıklarında artış olacak. Çalışanların yanı sıra emeklilere yapılan zam daha fazla olacak. Yapılan zamdan nasibini en çok alanlar ise öğretmenler oldu. Öğretmenler,2014 yılının Temmuz ayı’nda 75 TL’lik bir zam daha alacaklar. Ayrıca, devlet memurları ve sözleşmeliler de 15 Ocak 2014′ten itibaren maaşlarını zamlı alacaklar.

Memura yapılan zamma aile yardım ödeneği ve aile yardım ödeneğine bağlı asgari geçim indirimi de dahildir. Her ne kadar yapılan bu zam beğenilmese de 2014 yılı için güzel bir adım diyebiliriz. 2014 yılındaki en düşük memur maaşını sizlerle paylaştık. Sizce memura verilen 2 Bin 25 TL geçinmek için yeterli mi?  Sizlerde bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments

comments

Evden Yapılacak İşler Bilgi için Mail Adresinizi Giriniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Mail Adresinizi Giriniz:

Sayaç
Yatırım Borsa
AmaçSEO Teması

© 2011 EVDE YAPILACAK İŞLER - evde iş imkanı 2014

Sitede yer alan tüm içerik EVDE YAPILACAK İŞLER'na aittir.

Site Haritası