Hafta sonu ek iş ilanı

Günümüzde ev geçindirmek oldukça zorlaştı. Hani ekmek aslanın ağzında derler ya, artık o söz tarih oldu. Çünkü ekmek aslanın ağzında değil, malesef midesinde. Bu yüzden çalıştığı hazır işinden çok fazla kazanamayanlar için oluşturduğumuz 2018 hafta sonu ek iş ilanı yazımızda, iş ilanlarınızı üye olmadan ve ücretsiz olarak verebilirsiniz. Hafta içi bütün gün çalışan ve hafta sonunda boş olan herkes, sayfamız üzerinden arama yapabilir. Ayrıca, iş verenler de ilanlarını bırakarak aradıkları elemanı bulabilirler. İş ve eleman arama odaklı sayfamızda şimdiye kadar herkes aradığını buldu. Siz de hafta sonu yapacak iş arıyorum veya hafta sonu çalışacak elemana ihtiyacım var diyorsanız hemen yorum bölümüne yazmak istediğiniz detayları iletişim bilgileriniz ile birlikte yayımlayabilirsiniz. Eleman arayanlar ile iş arayanların buluştuğu sayfamızda siz de aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Hafta sonları maçlarda, aktivitelerde, konserlerde ve benzeri etkinliklerde görevlendirmek üzere kimlik kartına sahip bay ve bayan güvenlik görevlileri alınacaktır. Ücret 50 TL olup, yemek de verilecektir.

HAFTA SONU BOŞUM İŞ ARIYORUM

Hafta sonu yapabileceğim bir iş arıyorum. Ehliyetim var şöförlük yapabilirim. Ya da bir mağazada satış işi ile de uğraşabilirim. Mersin’de ikamet ediyorum ne iş olsa yaparım. Hafta sonu çalışarak ek gelir sağlamam gerekiyor. Lütfen bana ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir