Ankarada evlere boncuk işi veren firmalar

Son zamanlarda evde ek iş imkanı ile ev hanımlarına iş veren firmalar oldukça rağbet görmeye başladı.Evde boş boş oturmaktan sıkılan bayanlar hem vakit geçirmek hem de para kazanmak için bazı yöntemlere başvurmaktalar.Günden güne artan ilgi ile şuanda yüzlerce bayan evden çalışarak ek gelir elde etmektedirler.Ankara’da evde boncuk işi sayfamızla da evden çalışarak evine katıda bulunmak isteyen bayanlar ilanlarını bırakabilirler.Aynı şekilde evlere iş veren firmalar da ilanlarını ücretsiz olarak yayımlayabilirler.Her iki tarafı buluşturduğumuz sayfamızdan, eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız siz de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.Yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz detayları ekleyerek ilanınızı yayımlayabilir,sesinizi kolaylıkla duyurabilirsiniz.


KEÇİÖRENDE OTURAN BAYANLARA EK İŞ
Ankara Keçiören’de ikamet eden,sigara içmeyen,devamlı bizimle çalışabilecek,güvenilir ve bu konuda deneyimli kişilerin başvurularını bekliyoruz.İletişim için canikom.ly@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.


EVDE BONCUK İŞİ YAPMAK İSTİYORUM
Ankara’da oturuyorum ve 10 kişilik ekibim var.Daha önce boncuk işi yaptım ve bu konuda deneyime sahibim.Verilen işleri layıki ile yapacağımızı düşünüyorum.Dürüst ve güvenilir insanlarız.Bize ulaşılmasını bekliyoruz.

9 thoughts on “Ankarada evlere boncuk işi veren firmalar

  1. Keçiörende oturuyorum evde kına paketleme boncuk işi mandal davetiye katlama vb. İşleri yapabilirim elim yatkındır ihtiyacım da var yardmcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir