02 Oca
admin 0 Yorum

Ankarada İş İmkanı

Kategori: ev hanımlarına iş, evde iş

Ülkemizin iş sirkülasyonunun en yüksek olduğu kalabalık şehirlerimizden biride aynı zaman da başkent ünvanını da elinde bulunduran Ankara şehrimizdir. Ankara düzenli olarak bir çok kültür ve sanat etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca geleneksel olarak düzenli bir şekilde kurulan fuarları, alış veriş etkinlikleri, festivalleri ile de sosyal hayatın çok renkli yaşandığı bir ilimizdir. Bu çok renklilik beraberinde bir çok iş fırsatınıda getirmektedir.

 

Ankarada iş imkanları  arasında en çok öne çıkan fırsatlar yaz döneminde yapılabilecek işlerdir. Örneğin artık mısır standları her yerde yaygın olarak satış yapmaktadır. Büyük Ankara Festivali çerçevesinde festival alanı her gün binlerce kişi tarafından yoğun olarak ziyaret ediliyor.

 

Belediye ile görüşerek böyle bir stand açmanın maliyeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu kadar kalabalığın bulunduğu bir alanda su satmakta çok büyük bir kazanç getiren iş fırsatı olacaktır. Ayrıca daha büyük bir sermayeniz var ise üniversite bulunan yakın bir çevrede değişik konsepte sahip bir cafe açmakta size büyük kazançlar sağlayacak bir yatırıma dönüşebilir.

  • evde yapılacak işler ankara 2013
  • ankarada evde iş imkanı
  • evde yapılacak iş imkanları ankara

Comments

comments

Evden Yapılacak İşler Bilgi için Mail Adresinizi Giriniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Mail Adresinizi Giriniz:

Sayaç
Yatırım Borsa
AmaçSEO Teması

© 2011 EVDE YAPILACAK İŞLER - evde iş imkanı 2014

Sitede yer alan tüm içerik EVDE YAPILACAK İŞLER'na aittir.

Site Haritası