Avon Ekim Kataloğu Avon Ekim Broşhürü İncele

Avon’un fırsatlarla dolu dünyasına hoşgeldiniz. Avon Ekim Ayı  kataloğu 2014 incele yazımızda en güzel ürünlerin yer aldığı kataloğu hep birlikte inceleyeceğiz. Avon Ekim Kataloğu bu ay yine en güzel indirimleri ve kampanyaları ile karşımıza çıktı. Ayrıca, birbirinden güzel en yeni ürünlerde bu katalogta yerini aldı. Katalogta ilk gözümüze çarpan Luck bay ve bayan parfümü oluyor. Yepyeni bir ürün olan Luck parfümleri sadece 48.90 TL’den alıcı buluyor.

Avon Ekim Kataloğu’nda Bayram Paketleri bitmiyor. Bir diğer paket ise, Banyo köpüğü,masaj kremi ve vücut spreyi olup,bu üçüne sadece 15,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Bayram Paketleri içinde yer alan diğer bir kampanya ise Advance ürünlerinden geldi. Şampuan,saç kremi ve maskeden oluşan bu üçlüye de sadece 19.90 TL’ye sahip olmanız mümkün.

Avon Ekim Kataloğu 2014,dolu dolu geldi ve her ihtiyaca göre ürün var. Avon Care vücut losyonu 12,90 TL,Birbirinden güzel renklere sahip saç boyaları 11,90 TL,Roll-on Deodorantlar herhangi 3 adet 10,50 TL,bay ve bayan deodorantları herhangi 3 adet 19,90 TL,Erkekler için Senses 3’lü set 39,90 TL,büyüleyici dudaklar için bakım stiği ve herhangi 1 adet ruj 24,90 TL,en güzel renklerin bulunduğu pırıltılı açılıp kapanabilen göz kalemleri 1 alana 1 bedava ve sadece 14,50 TL,Avon’un en sevilen parfümlerinden biri olan Soft Musk 24 TL. Avon Ekim Kataloğu’nda daha birbirinden güzel avantajlar sizleri bekliyor. Hemen inceleyerek siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Kaynak: www.avonkatalogutr.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir