Beyoğlu Evde Ek İş

Ülkemizde son yıllarda evde yapılacak işler oldukça arttı. Maddi sıkıntıların artması sebebi ile evden çalışarak eşine destek olmak isteyenler de çoğalıyor. Bu yüzden evlere iş verenler iş ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara iş veriyorlar. Evde mandal işi, boncuk işi, elişi, kına paketleme işi, nikah şekeri işi, tespih işi, kalem işi gibi daha birçok iş imkanı bulunuyor. İstanbul’da evde iş imkanlarının en fazla olduğu illerden biridir. Eğer Beyoğlu’nda ikamet ediyorsanız ve evden çalışmak istiyorsanız Beyoğlu evde ek iş başlığımız altında ilan verebilirsiniz. Böylece aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Aynı zamanda evlere iş veren firmalar da ilanlarını bırakırlarsa iş arayanlara daha kolay ulaşırlar. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVE DANTEL İŞİ

Türkiye’nin her yerine özellikle Beyoğlu’nda ikamet edenlere parça başı dantel işi gönderilecektir. Peçete köşesi işinden anlayan, en az 10 kişilik ekip olabilecek olanlar bize ulaşsınlar. Sürekli çalışan istediğimiz için sürekli çalışmak isteyenler ulaşsınlar. İpler ve kargo bize ait olup, ödemeler parça başı olarak hesaplanacaktır.

9 thoughts on “Beyoğlu Evde Ek İş

  1. Merhaba benim grubum var boncuk gūl zincir işleme yaparız. Yerimiz rahmi koç mūzesinin orada .hasköy 05362722332 zeynep

  2. İstanbul Beyoğlunda yaşıyorum.24 yaşındayım.Bu işi yapabilirim yardımcı olurmusunuz.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir