Büyükçekmece Evde Ek İş

Evlere iş verenler durmak bilmiyorlar. Öyle ki; evden çalışarak para kazanmak isteyenler de her geçen gün artıyor. Eğer Büyükçekmece’de ikamet ediyorsanız Büyükçekmece evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Evinizin rahatlığında çalışmak için ise pek çok iş seneçeği var. Boncuk işi, kına paketleme işi, nikah şekeri işi, mandal işi, iplik temizleme işi gibi daha birçok işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Malum, günümz şartlarında geçinmek çok zor. Bu yüzden ek iş arayanlar evden yapabilecekleri ek iş arıyorlar. Eğer siz de acil iş bulmam lazım diyorsanız ve evden yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Sadece Büyükçekmece’de ikamet edenler için oluşturduğumuz sayfamız aracılığı ile hemen ilan vererek aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda ek iş verenler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.

ACİL ELEMANA İHTİYACIMIZ VAR

Büyükçekmece’de ikamet eden ve ekibi olanlara iş verilecektir. Yoğunluk nedeni ile sürekli çalışabilecek olanlar bize ulaşsınlar.

EVDE YAPABİLECEĞİM İŞ

Büyükçekmece Mimarsinan’da oturuyorum. Bütün gün evdeyim. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Elimden her türlü dikiş nakış, elişi gelir. Çok paraya ihtiyacım var. Lütfen bana ulaşın.

3 thoughts on “Büyükçekmece Evde Ek İş

  1. Bende gerçekten bu işi vs. diğer el işleri olsun yapmak istiyorum 4 yıl vakkoda çizim kontrol de çalıştım 2 yıl resim kursuna gidip bu yıl da beş program görüp grafik kursuna gittim,el becerim oldukça vardır, şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.

  2. merhabalar büyükçekmece fatih üniversitesinin orda oturuyoruz. Evde yapılacak iş arıyoruz. Kalabalık bi aileyiz her türlü iş yapabiliriz.

  3. Büyükçekmece de oturuyoruz.20 kişilik ekibimiz var.Daha önce çeşitli işler yaptık.Çalısmak istiyoruz.yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir