Düğün Masraflarınız İçin Senetle Neler Alabilirsiniz?

Eskiden düğünler sadece yaz aylarında yapılırdı. Zamanla ilkbahar, sonbahar derken, artık mevsim gözetmeksizin kar yağarken bile düğün yapabiliyorsunuz. Üstelik bu konuda bir tüyo da isterseniz, düğün sezonu dışında yani kışın yapacağınız düğünleri çok daha ucuza getirebilirsiniz. Düğün salonları, nakliye, ev eşyaları kış aylarında kampanyaya girerler ve çok daha ucuza bu hizmet ya da ürünlerden yararlanabilirsiniz. Peki, evlenirken senetle alışveriş yaparak neler alabilirsiniz?

 

Düğün salonlarının bazılarını senet karşılığında tutabilirsiniz. Senetle mobilya, senetle altın veren kuyumcular  ve de senetle beyaz eşya satanlar derken, aslına bakarsanız, düğün sırasında tüm ihtiyaç duyacağınız ürün ve de hizmetlere senet karşılığında sahip olabilirsiniz. Ancak, her iş yeri bu anlamda size yardımcı olmayabilir. Bunun için firmalarla görüşmeli ya da internet ilanlarını incelemeniz gerekebilir. Böyle bir borca girerken, düğünde takılacak takılara güvenerek de bütçe ayarlaması yapmamanızı öneririz. Tahmin ettiğiniz kadar takı takılmayabilir ve siz daha yeni evlenmişken tonlarca borcun altına girmiş olursunuz.

One thought on “Düğün Masraflarınız İçin Senetle Neler Alabilirsiniz?

  1. Eşya alacağım İzmir Karşıyaka’dayım ocak ayında ödeyeceğim. Yardımcı olur musunuz. Emekli maaşı alınca ödeyeceğim. Esyayi sonra başka birine satabilirim ya da kullanmadan size geri satarım bana öncelikle para lazım kredi çekemedim. 2000 2500 lazım hatta 2 ödemeli yani 6 ay veya bir yıl taksit yaparsanız memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir