Ek İş arayan bayanlar

Evden çalışmak oldukça moda oldu. Öyle ki; şuanda pek çok ev hanımı dışarı çıkmadan para kazanmaya devam ediyor. Bayanların el becerileri gelişmiş olduğundan evde yapılacak işler kategorisindeki birçok işi zorlanmadan yapabiliyorlar. Ancak, bu işleri bulmaksa en zor kısmı diyebiliriz. Sayfamıza gelen yorumlardan anlaşıldığı üzere bayanların evlere iş veren firmaları bulmaları konusunda sıkıntı yaşanıyor. Biz de sayfamız olarak onlara yol göstermek amacı ile Ek iş arayan bayanlar  makalemizi oluşturmayı uygun bulduk. Eğer bütün gün evde oturmaktan sıkıldıysanız ve iş arıyorum diyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. İster evden çıkmadan, isterseniz de dışarıda bir işi sayfamız üzerinden bulabilirsiniz. İş arayan sayısız bayandan biriyseniz hemen sayfanın altındaki yorum bölümünden iş ilanlarınızı yayımlayın, aradığınız işi kolayca bulun. Üstelik vereceğiniz ilanlarınızdan ücret talep etmiyor, üyelik de istemiyoruz. Ne tür bir iş aradığınızı, hangi şehirde bulunduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi ilanınıza ekleyerek yayımlayın, iş verenler sizi bulsun.

EVLERE GELİNLİK İŞİ VERİLECEKTİR

Evde yapabileceğiniz oldukça basit bir iş teklifimiz var. Kumaşı bizden, dikmesi sizden. Ümraniye ve civarında ikamet eden bayanlar 0553 263 09 61 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirler.

EVDE ÇALIŞACAK BAYANLAR ARANIYOR

Elbise ve aplike dikecek bayanlara ihtiyaç vardır. İrtibat için impexpo@hotmail.co.uk adresine mail atabilirsiniz.

MANDAL İŞİ VERİYORUZ

Evde mandal montajı yapmak isteyen ev hanımları bize 0543 748 63 26 numaralı telefondan ulaşabilirler. Kg başına net 10 TL kalacak olan bu iş için başvurularınızı bekliyoruz. Acil.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir