Emekliye Acil Nakit Para Verilir

Bilgi ve iletişim: http://www.acilnakitparalazim.com/ Türkiye’de emeklilere sağlanan haklar oldukça kısıtlı olduğu için hayatının büyük bölümü çalışmakla geçen kişiler, belirli bir yaştan sonra da geçim derdine düşmektedir ve acil para lazım emekliyim diye veryansın etmektedirler.

Devletin emeklilere sunduğu maaş, sosyal güvence ve prim gibi haklarda asgari şekilde yardımda bulunması, hangi meslek grubundan emekli olunursa olunsun bu kişiler zor durumda bırakmaktadır. Durum böyle olunca devlet kurumlarından veya özel sektörden emekli olan kişiler, emekli olduktan sonra da çalışmaya devam etmektedir. Özellikle devlet memuru emeklileri özel kurumlarda çalıştığında bu kurumların herhangi bir ikramiye ve sağlık güvencesi haklarından yararlanamamaktadır.

Emekli olan kişilerin aylık gelirlerinin düşük olması, bu kişilerin acil nakit sorunu yaşamasını kaçınılmaz olarak gündeme sunmaktadır. Bankalardan kredi almak isteyen emeklilerin bazıları bu kredi borçlarını ödeyememektedir. Dolayısıyla bankalar ile kötü bir ilişki grafiği çizilmektedir.

60-70-80 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Bankalar ile yaşanan bu olumsuz gelişmeler üzerine de emeklilerin kredi notunda düşme meydana gelmektedir. Acil olarak para lazım diyen emekliler için bankaların dışında nakit para bulma yöntemleri de bulunmaktadır. Bunlar senetle veya komisyonla kredilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir