evde boncuk işi nasıl yapılır

Evde boncuk işi,evde yapılacak işler kategorisinde yer alan en karlı işlerden biridir.Üstelik hiçbir sermayeye gerek duymadan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.Bildiğiniz gibi artık internet günden güne yaygınlaşıyor.Bütün kurumlar ve kuruluşlar neredeyse bütün iş ilanlarını internet üzerinden veriyorlar.Evde boncuk işi verenler de ilanlarını internet üzerinden vererek,çalışmak isteyen ev hanımlarına kısa sürede ulaşıyorlar.Bu işi yaptıran oldukça fazla firma bulunuyor.İnternetten küçük çaplı bir araştırma yaparak,bu firmalara ulaşabilirsiniz.Daha önce bu işi hiç yapmadıysanız ve evde boncuk işi nasıl yapılır?diye düşünüyorsanız üzülmeyin.Evinizde oturduğunuz yerden,bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Firmaların gönderdikleri malzemeler ile hiç zorlanmadan boncuk işini yapabilir,evinizin bütçesine ek gelir sağlayabilirsiniz.Çeyizlere,havlulara,elbiselere,abiyelere ve daha bir çok şeye boncuk işleyerek hem eğlenecek hem de para kazanacaksınız.İster eliniz ile isterseniz de dikiş makinesi ile boncuk işini yapabilir,oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz.Firmalar yaptıracakları işin modelini ve malzemeleri kesinlikle sizden para almadan gönderecekler ve iş bitiminde de ücretinizi ödeyecekler.Ancak bu tarz işler de verilen zamanda işin teslim edilmesi kesinlikle önemlidir.Eğer siz de evde boncuk işi yapmak istiyorum diyorsanız ve hala firmalara ulaşamadıysanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı vererek,firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.Ancak,ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.

NOT:Bu tarz işlerde sizden kapora adı altında para isteyenlere kesinlikle ödeme yapmayınız.

 

EVLERE BONCUK İŞİ GÖNDERİLECEK

Evde boncuk işi yapmak isteyenler 0533 135 32 34 numaralı telefondan veya iletisim@ebisasisleme.com mail adresinden bize ulaşabilirler.İstanbul’da ikamet edenler başvuruda bulunabilirler.

İSTANBULDA EVLERE BONCUK İŞİ

İstanbul Maltepe’de boncuk işi yapacak bayanlar arıyoruz.İletişim için istanbulsanatevi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.

EVLERE BONCUK İŞİ GÖNDERİLİR İZMİR

İzmir’de Akevler ve yeşilyurt çevresinde ikamet eden ev hanımlarına boncuk işi verilecek.0232 245 02 27 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilirsiniz.

 

One thought on “evde boncuk işi nasıl yapılır

  1. slm ek gelire ihtiyacım var evde boncuk mandal kına paketleme nikah şekeri vb.işler yapmak istiyorum lütfen cvp bekliyorum 0554 586 3181 05443450500

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir