Evde iş Antalya da yaşayanlara iş verilir

Artık ev hanımları da evde boş oturmak yerine evde çalışarak para kazanmak istiyorlar.Biz de bu konuda nasıl yardımcı olabiliriz diye evde iş antalya başlıklı makalemiz ile karşınızdayız.Antalya’da ikamet ediyorsanız ve evden yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız doğru yerdesiniz.Evde yapılacak işler,ev hanımları için bulunmaz bir nimettir.Çünkü pek çok bayan,bir çok sebepten dolayı dışarıda çalışamadıkları için evden çalışmak onlar için gerçekten bulunmaz bir fırsattır.Antalya’da bulunan bir çok firma evlere iş göndererek,bayanların da para kazanmalarını sağlıyor.Siz de bu firmalar ile irtibata geçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.Şuan için evde yapılacak işler bir hayli fazla olup,evde boncuk işi,nikah şekeri işi,davetiye katlama işi,kalem işi,kına paketleme işi,dantel işi,tespih dizimi işi,elişi-örgü işleri ve daha bir çok seçenek bulunmaktadır.

Bu saydığımız yöntemlerin hepsi de ev hanımlarına para kazandırmaktadır.Üstelik bu işler için sermayeye de gerek duymadan çalışmaya başlayabilirsiniz.Tek sorun,evlere iş veren firmalara ulaşmak oluyor.Ev hanımlarından gelen yorumlara dayanarak sizler için firmaları araştırdık ve sunuyoruz.İster verdiğimiz iş ilanlarına başvuruda bulunun,isterseniz de kendi ilanlarınızı yayımlayarak sesinizi duyurun.Hemen evde iş antalya başlığımız altında yorum bölümünden yapmak istediğiniz işi ve iletişim bilgilerinizi(telefon numaranızı yazmayınız)yazarak ilanınızı yayımlayın.Evlere iş gönderen firmalar da ilanlarını ücretsiz olarak bırakabilirler.

EVLERE İŞ GÖNDERİLİR

İster ev hanımı olun,ister çalışan,ister emekli olun,ister öğrenci.Ek iş yapmak isteyen herkes bizimle çalışabilir.Başvuru için 0533 634 28 09 numaralı telefonu arayınız.

EVLERE PAKETLEME VE TERLİK İŞİ VERİLECEK

Antalya’da ikamet eden ev hanımları için bir teklifimiz var.Evden çalışarak paketleme ve terlik işi yapmak isterseniz 0242 341 21 22 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

10 thoughts on “Evde iş Antalya da yaşayanlara iş verilir

  1. Merhaba antalya demirgulde oturuyorm evde yapilcak is istiyorm nikah sekeri kutu katlama kina isi vs hepsi olabilir acil ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirm tsk

    1. Antalya demirgulde oturuyorm evlere is istiyorum nikah sekeri kina ve paketleme isi vs farketmez acil ulasirsaniz sevinirm tsk 05468840742

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir