EVDE KURDELE YAPMA İŞİ

Ev hanımlarının evde yapabileceği pek çok iş imkanı vardır ve sizde ev hanımı olarak bu işlerden yararlanmak istiyorsanız hemen evde kurdele yapma işi için kolları sıvayabilirsiniz. Her ne kadar kendinize evde iş yapmak konusunda güveniyor olsanız bile maalesef bazı işleri yapabilmeniz için sadece kendinize güvenmeniz yeterli olmayacaktır ve bu işleri yapabilmeniz için aynı zamanda beceriye de ihtiyacınız olacaktır.

Siz ben kendime güveniyorum ve kurdele yapma işini en iyi ben yaparım diyor ve sermayenize de güveniyorsanız hemen evde kurdele işi yapabilirsiniz üstelik sadece kendi mali imkanlarınızı kullanarak. Evde kurdele yapma işi için sadece kendi bütçenizi mi kullanmanız gerekir.

Kurdele İşi Verenler

Tabii ki hayır evde kurdele yapma işine bir firmanın himayesi altında girerek haftalık en az 1000 adet kurdele yapıp firmaya vererek de girebilirsiniz. Alacağınız ücret gibi pek çok ayrıntılı konu için size iş verecek firma ile konuşmalısınız. Ancak bu işi yapan kişilerin aylık 400-700 tl arasında para kazandığı biliniyor. Becerinize güveniyorsanız sizde hemen başlayabilirsiniz.

19 thoughts on “EVDE KURDELE YAPMA İŞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir