evde nikah şekeri yapmak istiyorum

Evden çalışarak para kazanmak artık hayal değil.Günümüzde yüzlerce ev hanımı evinden çalışarak para kazanmanın keyfini sürüyor.Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde nikah şekeri işi sayesinde,artık ev hanımları da oturdukları yerden kazanç sağlayabiliyorlar.Belki bu yazıyı okuyan bir çok bayan,zamanında nikah şekeri siparişi vermiştir değil mi?Ancak düğünlerin vazgeçilmezi olan nikah şekerinin size para olarak döneceğini düşünmüşmüydünüz?

Nikah şekeri işi oldukça eğlenceli ve kolay bir iştir.Evlere iş veren firmalar,size malzemeleri gönderirler,siz de paketleme işini yaparsınız ve bunun karşılığında para alırsınız.Özellikle İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Bursa gibi illerde yoğun olarak bulunan firmalar,işlerini yaptırmak için internet üzerinden iş ilanı vermekteler.Belki denk gelmişsinizdir.Evde iş,evlere verilen işler,evde nikah şekeri işi gibi iş ilanlarını…Bütün bunlardan önce,eğer çevrenizde bu gibi firmalar varsa hiç vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın.Eğer yoksa,öncelikle küçük çaplı bir araştırma yaparak evlere nikah şekeri veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Eğer hala ulaşımda sorun yaşıyorsanız ve evde nikah şekeri yapmak istiyorum diyorsanız,sayfamız üzerinden ilan vererek firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.Hem iş arayanlar hem de nikah şekeri işi yaptıracak eleman arayan firmalar iş ilanlarını ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilirler.Ancak ilanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizi yazmayı sakın unutmayınız.

EVLERE NİKAH ŞEKERİ İŞİ GÖNDERİLİR

İstanbul’da oturan ev hanımlarına nikah şekeri işi veriyoruz.Bizimle çalışmak isteyenler 0537 793 93 54 numaralı telefonu arayabilirler.

NİKAH ŞEKERİ İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Anatlya’da ikamet etmekteyim ve evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum.Daha önce 1 yıl kadar bir firma ile çalıştım.Firma kapanınca hali ile bende ayrılmak zorunda kaldım.Bu işte ustayım ve çok iyi çalışırım.Gerekirse referans verebilirim.

 

24 thoughts on “evde nikah şekeri yapmak istiyorum

  1. İki Arkadaşız Öğrenciyiz Ankara da ikamet ediyoruz bu tür bir işe ihtiyacımız var Dönüş Yapılırsa Seviniriz 😊 0507 187 4565 Engin KAYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir