Anasayfa » evde dantel işi » evde piko yapımı

evde piko yapımı


Son zamanlarda evden çalışarak para kazanmak isteyen bayanların sayısı gün geçtikçe artıyor.Buna paralel olarak ta firma sahipleri işlerini yaptıracak bayanlar arıyor.Bayanların evlrinde yapabileceği o kadar çok iş var ki,bunlardan bir tanesi de piko yapımı.Hemen hemen her kadın mutlaka el işi yapmıştır.Danteller,masa örtüleri,havlu kenarları gibi her iş ellerinden gelmektedir.Bu zamana kadar bu tarz işler sadece çocuklarına çeyiz olsun diye yapılmaktaydı.Ancak zaman geçtikçe ve ekonomik şartlar ağırlaştıkça bayanlar da artık para kazanmanın telaşına düştüler.

 

Tam bu yerde firmalar imdada yetişerek bayanlara evlerinde çalışma imkanı sağladılar.Bu işlere bayanlar tarafından oldukça rağbet oldu.Hatta öyle ki evinden bu işi yaparak işe başlayan bir çok bayan şimdi kendi işinin sahibi oldu.Eğer sizin de piko yapmak gibi el becerileriniz varsa belki de en başarılı kadınlar arasında yerini almanız için bu büyük bir fırsattır.Hem evinizde oturarak çalışır hem de evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.Hemen sayfamızın altındaki yorum bölümünden ilanınızı iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz.Bunun dışında,firma sahipleri de ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler.

 

 

Evden çalışarak para kazanmak isteyen bütün bayanlar.Piko yapımında ustaysanız,karşılıklı görüşerek anlaşabiliriz.Diğer detaylar için adresimize bizzat gelip görüşmeniz gerekecektir.

ADRES:fevzi çakmak caddesi Yüksel Gökdelen Pasajı no:27/65 Bursa simitsarayının hemen yanındayız.

 

 


  • piko nasıl yapılır
  • pıko yapımı
  • piko nasıl sarılır

Comments

comments

4 yorum

  1. Piko işi yapmak istiyorum pfaff bilgisayarlı piko makina var

  2. ev hanımıyım ve calışmak istiyorum evde piko makinem mevcut 10 yıllık tekstil tecrübem var

  3. ev hanımıyım ve calışmak istiyorum evde piko makinem mevcut 10 yıllık tekstil tecrübem var

  4. ben yıl deneyımlıyım pikoda elim çok pratikdir sanayimakınesınde çalıştım bu işi yapmak istiyorum bana ulaşırsanız sevınırım adrese geldım bulamadım tel 05355230897

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*