Evde Poşet Çanta Katlama İşi

Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde poşet çanta katlama işi ek gelir sağlamanız için bulunmaz bir nimettir. Firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları sayesinde şuanda evinde poşet çanta katlama işi yaparak para kazanan pek çok kişi var. Üstelik bir yandan işlerini yaparken bir yandan da çaylarını yudumlayarak para kazanmanın keyfini çıkarıyorlar. Eğer siz de evde poşet çanta katlama işi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfanın altında bulunan yorum bölümüne hangi şehirde olduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi yazarak iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, evlere poşet çanta katlama işi veren firmalar da ilanlarını bırakarak evden çalışmak isteyenlere ulaşabilirler.

EVDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Bütün gün evdeyim ve para kazanmak için yapabileceğim bir iş arıyorum. Daha önce çok kısa bir süre poşet çanta katlama işi yaptım ancak bazı sıkıntılarım sebebi ile çalışamadım. Şuanda çalışmak istiyorum ve istenildiği takdirde ekip kurabilirim. İşimi temiz yaparım. Zamanında teslim de edebilirim. Ankara’da ikamet ediyorum.

POŞET ÇANTA KATLAMA İŞİ İÇİN BAYAN ARANIYOR

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, eli hızlı, temiz, düzenli ve verilen işi zamanında teslim edebilecek bayanlara ihtiyaç vardır. Ekibi olanlar tercih sebebi olacaktır. İşimiz sürekli olduğundan sürekli çalışacak dürüst kişiler iş başvurusu yapsınlar.

 

25 thoughts on “Evde Poşet Çanta Katlama İşi

  1. Bende evimde is yapmak istiyorum antalya kepezde ikamet ediyorum bi sorum var bu isleri evden alip eve getiriyormusunuz ne is yapmak istedigimi kendim secme hakkim varmi sadece hep cantami katlama isi vargunde kac tane yalmsm getekur ilgilenmenizi rica ederim

  2. 15 kişilik deneyimli ekibim var ankara keçiörende oturuyorum işe talibim

  3. Her türlü evde iş yapabilirim. Grup kurularak yapılabilecek işlerde yeterli sayıda grup da oluşturabilirim. Aynı zamanda 10 parmak F klavye (dakikada 50 kelime) yazabiliyorum. Buna uygun İşleri de evde yapabilirim. Evde yapabileceğim islere ciddi anlamda çok ihtiyacım var lütfen dikkate alın. Adapazarı ‘nda ikamet ediyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir