evde ütü işi

Son zamanlarda oldukça gündemde olan evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde ütü işi,hemen hemen bütün bayanların yapabileceği bir iştir.Evde ütü işi yaparak gelir sağlamak isteyen ev hanımları için oldukça ideal bir iş olup,hiçbir zorluğu da bulunmamaktadır.Ütü yapmak her ne kadar yetenek işi olsa da biraz üstünde durulduğu zaman yapılmayacak bir iş değildir.O yüzden evde ütü işi,evde ek iş yapmak isteyenler için bulunmaz bir nimettir.Üstelik bu zamanda bu işi yapanların sayısı gittikçe artmakla beraber,ücret olarak da gayet tatmin edicidir.İster tek başınıza,isterseniz de ekip halinde çalışarak bu işten güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.Eğer siz de evde ütü yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle bu işi yaptıran firmalara kendinizi tanıtmanız ve iş almanız gerekmektedir.Size verilen ürünleri en iyi şekilde ütüleyerek firmaların beğenisini kazanmalısınız.Zaten sonrasında sürekli olarak iş alabilirsiniz.Ayrıca sayfamız aracılığı ile de evde ütü işini kısa sürede bulabilirsiniz.Yorum bölümüne hangi ilde bulunduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanlarınızı ücretsiz olarak yayımlayabilirsiniz.Ütü işi ilgili deneyimlerinizi yazmanız da firmaların sizi seçmelerinde etkili olacaktır.

EVDE ÜTÜ İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

İzmir’de oturuyorum.Evliyim ve 1 kızım var.Ütü yapma konusunda kendime çok güveniyorum.Tabiri caizse jilet gibi ütü yaparım.Ütü işi vermek isteyen firmaların benimle irtibata geçmelerini rica ediyorum.İstenirse ekip de kurarım.

One thought on “evde ütü işi

  1. evde kalem işi, karton katlama, etiketleme, mandal,nikah şekeri, tesbih vb. işyapmak istiyorum 8 kişilik grubum var ….eskişehir..0 222 2440462

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir