Evde Yemek Yapma İşi

Evde yemek yapma işi eminiz her bayanın üstesinden gelebileceği bir iştir. Eğer yemek yapmayı çok iyi biliyorsanız bu işten ciddi bir gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik bir restaurantta veya bir lokantada değil, kendi evinizde oturduğunuz yerden yemeğinizi yapabilir, bir yandan da para kazanabilirsiniz. Peki evde yemek yapma işine nasıl başlarım? Öncelikle evde yemek yapıp satmak için hangi yemekleri yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Özellikle çok iyi bildiğiniz ve çevrenizden tam not aldığınız yemekleri yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır. Mesela yemekten ziyade tatlılar da iyiyseniz tatlı yapın. Üstelik bu iş için öyle büyük bir sermayeye de gerek yok. Küçük bir alışveriş ile evde yemek yapma işine başlayabilirsiniz.

 

Evde yemek yapma işi için hangi yemeği yapacağınıza karar verdiniz. Şimdi sıra yaptığınız yemekleri nereye satacağınıza geldi. Bunun içinde eşiniz dostunuzdan yardım alın.Çevrenizdekiler başkalarına sizden bahsettiği zaman mutlaka size iş verecek birileri çıkacaktır. Ayrıca, broşür bastırarak bunları dağıtın. Yaptığınız yemekler gerçekten lezzetli ise bir kez tadını alanlar sizinle sürekli çalışacaklardır. Evde yemek yapma işinden ayda 500 ile 2000 TL’ye kadar kazanmanız mümkün. Elbette bu sizin yemeklerinizin lezzetine ve ne kadar çaba sarf ettiğinize bağlıdır. Peki evde yemek yapma işine nasıl başalayabilirim? Eğer evde yemek yapıp satma konusunda kararlıysanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı vererek işe başlayabilirsiniz. Hangi yemekleri daha güzel yaptığınızı, hangi şehirde ikamet ettiğinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

One thought on “Evde Yemek Yapma İşi

  1. Ben her cesit tatlisindan tuzlusuna.corbasindan sebze yemeginden.izgarasindan.pilav makarna icli kofte. Yumurtali kofte manti borek cesitleri her şeyi yapabilirim.telefin.05534776405 istanbul maltepede oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir