Evden editörlük işleri

YAZİTÖR STARTER
Yazitör STARTER Tıkla

Artık günümüzde internetten para kazanmak oldukça moda haline geldi ve hakikaten internet üzerinden çalışarak para kazanan sayısız insan var.Mesela yazı yazarak para kazanan kişi ile evden editörlük işleri yaparak para kazanan kişileri herzaman birbirine kaıştırırlar.Oysa ki makale yazarlığı yapan bir kişi her konu hakkında yazı yazar.Editör ise,belli bir konuda belirli sitelere düzenli olarak içerik girilmesini sağlayan kişidir.Evden editörlük işleri yapmak isteyenlerin öncelikle bu işi yapabilmek için gerekli bilgileri öğrenmesi gerekmektedir.Bütün bilgileri öğrendikten sonra da kendi işinizi yaparak çok daha fazla para kazanabilirsiniz.Yani makale yazarlığının yanı sıra editörlük yaparak daha fazla kazanç elde etmeniz mümkün.Eğer siz de evden editörlük işleri yapmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ilan bırakabilir ve editör arayanlara sesinizi duyurabilirsiniz.Üstelik hem evde oturup hem de editörlük yaparak evinizin gelirine katkıda bulunabilirsiniz.Sayfamızın yorum bölümünden evden editörlük işlerini yapmak istediğinizi belirten ilan metninize,iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayımlayabilirsiniz.


EDİTÖR OLMAK İSTİYORUM
Daha önce bir web sitenin editörlüğünü yaptım yıllarca.Şimdi yeniden yapmak istiyorum.Editörlük işi tam benlik ve bu işi severek yapıyorum.Değerlendirilmeyi istiyorum.İlgilenenlerin başvurularını bekliyorum.

16 thoughts on “Evden editörlük işleri

  1. Ressamım. Resim dışı bir uğraşım olsun istiyorum, o nedenle editörlük yapmak niyetindeyim.
    Şöyle bir baktım da; bu işe kalkışanlar ya editörlüğün ne olduğunu bilmiyorlar, ya da kendilerinin kusursuz yazdığını zannediyorlar. Yapılan yorumlar (1-2’si hariç) rezalet! Bu işi yapacak olanların Türkçe yazım bilgisinin kusursuz olması gerekir, oysa yorumları bile kusurdan geçilmiyor. Noktalama işaretleri deseniz hiç yok!
    Neyse, yazı düzeltme-düzenleme konusunda ihtiyacı olanlardan e-posta bekliyorum. Saygılar…

  2. Evden editörlük ya da makale yazarım.iki üniversite mezunuyum (iktisat ve felsefe).Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir