Eve İş Veren Firmalar İzmir

Eve iş veren firmalar İzmir ilinde de faaliyetlerine devam ediyorlar. Son yılların en moda işlerinden olan evde yapılacak işler, günümüzde sayısız ev hanımının kazanç kaynağı oldu. Öyle ki; evinden çalışarak para kazanan bayanlar eşlerine destek olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. İzmir’de de pek çok firma evlere iş göndererek işlerini yaptırıyorlar. Bu sayede hem daha fazla iş yaptırmış, hem de paraya ihtiyacı olanlara yardımcı olmuş oluyorlar. Eğer siz de İzmir’de ikamet ediyorsanız sayfamız üzerinden arama yapabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar İzmir başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilir, firmalara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda eve iş veren firmalar da ilanlarını verebilirler. Aradığınız işi veya elemanı bulmanın en kolay yolu olan sayfamızda siz de aramalarınızı daha kolay sonlandırabilirsiniz.Ancak ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVLERE BONCUK İŞİ VERİLİR

İzmir’de evlere boncuk işi veriyoruz. Boncuk işleme işini bilen, temiz, sorumluluk sahibi bayanlar arıyoruz. İş evden yapılacaktır. İletişim mail yoluyla olacaktır. Gerektiğinde telefon ile de iletişime geçilecektir. Evden çalışmak isteyenler iş başvurusu yapabilirler.

 

21 thoughts on “Eve İş Veren Firmalar İzmir

  1. evde mandal benzeri işlere ihtiyacım var evde iş yaparım izmir karşı yaka tel 0545 405 01 14

  2. Merhabalar evde iş yaparım 6 kişilik bi ekipmanımda var bu işe ihtiyacım var izmir çiğlide oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim tel. 0542 449 92 02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir