Eve Mandal İşi Verenler

 

mandal işi

Eve mandal işi verenler her geçen gün artarken evde mandal işi yaparak aile ekonomisine katkıda bulunan kişilerde evlerinde çalışarak para kazanmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyor.

Eve mandal işi verenler ile evde mandal işi yapmak isteyen kişiler iş arama ilanları ile eleman arama ilanlarını yorum bölümünden ortak olarak aynı sayfa üzerinden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen ekleyebilirler.

Eve mandal işi veriyoruz; Evde mandal işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen kişiler için iş imkanı sunuyoruz. Düzenli olarak çalışacak ekibi olan kişilere mandal makinesi tarafımızdan ücretsiz olarak verilecek olup ödemeler kapıda işleri teslim alırken peşin olarak yapılacaktır. İş başvurusu için MAİL ADRESİ KALDIRILDI adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kilo ile mandal işi verilecektir;100 kilogramlık çuval ve mandal makinesi şeklinde paketler ile iş verilecektir. Mandal yapan kişiler yapmış oldukları mandalın kilogramında 10,00 lira kazanacak olup ödemeler haftalık yapılacaktır. Telefon: NUMARA KALDIRILDI

NOT: Mandal işi veren kişilerin güvenilir olmadıklarına dair gelen yorumlardan dolayı telefon ve mail adresleri kaldırılmıştır.

209 thoughts on “Eve Mandal İşi Verenler

  1. Meb 130 kişilik ekibim var mandela işini yapmak istiyorum dönüş yaparsani memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir