Evişine yardımcı – ev işlerine yardımcı bayan arayanlar

ev işlerine yardımcı
ev işlerine yardımcı

Ev işine yardımcı bayan arayan kişiler için özel olarak oluşturduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden iş arama ilanlarınızı üye olmadan ve ücret ödemeden hemen verebilirsiniz. Ev işine yardımcı bayan ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 

**Yardımcı arayanların sizlere kolay ulaşabilmesi için yorum kısmından iletişim bilgilerinizi ve yaşadığınız il ve muhiti yazmayı unutmayınız.

 

Yardımcı arayan 2 ilanı sizinle paylaşıyoruz:

 

Ev işine yardımcı bayan aranıyor

65 yaşında tek başına yaşayan annemize günlük ev işlerinde yardımcı olacak aynı zamanda arkadaşı olarak onunla severek zaman geçirecek genç bayan arıyoruz. Annemin hiç bir sağlık sorunu bulunmayıp kendi tuvaletini kendisi yapmaktadır. Tercihen yatılı olarak kalabilecek bayanların iş başvurularını bekliyoruz. Ücret dolgundur. Annem emekli banka müdürü olup Ankara Bahçelievler’de tek başına oturmaktadır. İletişim için lütfen ufukeraslan07@hotmail.com adresine özgeçmiş bilgilerinizi yollayınız.

 

 Ev işine yardımcı

İstanbul Avrupa Yakasında seçkin bir sitede bulunan evime haftanın 3 günü ev işine yardımcı olmak için gelecek bayan aranmaktadır. Geldiği günlerde temizlik, ütü ve yemek yapabilecek, düzenli ve titiz çalışan, hijyen kurallarına uyan bayanların iş başvurusunda bulunması gerekmektedir. Cicikız54@mynet.com

23 thoughts on “Evişine yardımcı – ev işlerine yardımcı bayan arayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir